Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir
Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
-
Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17880
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
28-06-2026, 11:00
olgims pisze: ↑28-06-2026, 10:51
a już nie pierdol farbowany lewaku XD akurat kolega NGNM jest kolejnym, ktory idealnie cię zdiagnozował.
Teraz jebnij coś o
tusku, libkach i walnij 10 memów XD
Ja tymczasem idę wywalić jaja na słońce i napić się drinka z palemką !
Udanej niedzieli
Dzisiaj hasło dnia: -silnych razem-. Jutro może: lis, giertych, i jakiś inny z okołopeoweskiegozoo. Generalnie obsrywanie tych samych mord, które obsyrywają pisowcy, czy stano. Na zakładkę i przekładkę.
Oprócz hasła dnia o muzyce nic, ale przecież on nie po to tutaj jest . To chyba jakaś inna wersja jednego naszego ulubieńca forumowego. Tamtem też ciskał, tyle, że twittami, a nie memami.
Ostatnio zmieniony 28-06-2026, 11:02 przez
Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
lys på slutten av lys
dra til helvete
-
Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12021
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
28-06-2026, 11:01
Kurde jak w tym horrorze Candyman. Wypowiedz kilka razy Donald Tusk, a Olgims i Ascetic się zmaterializują. Jak zawsze naraz xD Miłego upalnego dnia libkomisie :-*
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
-
Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17880
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
28-06-2026, 11:04
Jeszcze nieuczciwy.
Za taki post:
wyrzucili by mnie z po, gdybym był jego członkiem. To takw kontekście libkomisi.
Swoją drogą kryptopisowiec forumowy, nie dość, że nieuczciwy, to jeszcze nie słucha nawet swoich. Gdyby posłuchał Zandberga, co mówi o sednie sprawy, czyli tym co się stało z drenowaniem przez jedną grupę społeczną wszystkich innych, to można by uznać, że to nie staniarz, czyli zadymiarz i hucpiarz polityczny dla hucpy. Ale ten jak zawsze to samo ... libkomisie, silnirazem ... i weź tu go traktuj poważnie.
Ostatnio zmieniony 28-06-2026, 11:12 przez
Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
lys på slutten av lys
dra til helvete
-
Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12021
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
28-06-2026, 11:11
Zawsze mnie zastanawiało jaki macie system z Olgimsem, że jesteście tak skoordynowani. Macie taki alert RCB? Przychodzi SMS, wstawaj szkalują Tuska na Forume?

Ostatnio zmieniony 28-06-2026, 11:14 przez
Hatefire, łącznie zmieniany 1 raz.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
-
olgims
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2342
- Rejestracja: 06-09-2010, 23:25
28-06-2026, 11:12
Hatefire pisze: ↑28-06-2026, 11:01
Kurde jak w tym horrorze Candyman. Wypowiedz kilka razy Donald Tusk, a Olgims i Ascetic się zmaterializują. Jak zawsze naraz xD Miłego upalnego dnia libkomisie :-*
w dupie mam Tuska i całą jego ferajnę, jak nie ogarniają to chuj z nimi, każdy kto się bierze za rządzenie (nie ważne czy tusk, kaczor czy inny chuj) musi brać odpowiedzialność i liczyć się z konsekwencjami. Ty kolego masz jeden problem - upatrzyłes sobie jakiś mitycznych "libków" i napierdalasz w te melodie nie tylko do znudzenia, ale do zrzygania, ja się zapytam tylko czy w dzieciństwie ci ten libek do wanny wchodził bo się cieniem na całe twoje życie rzuciło. najzabawniejsze jest to, jak starasz się projektować na innych swoje ułomności poznawcze - w przeciwieństwie do ciebie, nie siedzę na twitterku obserwując propagandowe polityczne profile żeby przeklejać z nich memiki XD
Bądźmy kurwa poważni - że mnie jest większy nazista niż z ciebie lewak XD
"Hostis Dei, pietatis, et misericordiae"
-Werner von Urslingen
I laugh as I cast the first stones at Christ
-
Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12021
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
28-06-2026, 11:16
To coś nowego. Lewak traktowany jako obelga to standard. Od fałszywych lewaków jestem wyzywany pierwszy raz xD
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
-
Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17880
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
28-06-2026, 11:18
Hatefire pisze: ↑28-06-2026, 11:11
Zawsze mnie zastanawiało jaki macie system z Olgimsem, że jesteście tak skoordynowani. Macie taki alert RCB? Przychodzi SMS, wstawaj szkalują Tuska na Forume?
Jako pseudolewicowiec, a nie kryplopisowiec, weź się skup na wrażliwości społecznej i tym co niby wszyscy wiedzieli, czuli, ale teraz jest czarno na białym. Mówię o pracy choćby lekarzy 36 godzin na dobę, 87654 godzin miesięcznie, bilokacji i telekinezy, tym jak to się przekłada, na to na czym lewicowcowi powinno zależeć, czyli zaspokojeniu potrzeb Polaków w zakresie służby zdrowia. Ale nie, zaraz będzie ciąg dalszy jakiegoś bełkotu o alertach RCB ...
ps. Jak się nazywa jak się komuś wydaje, że jest kimś kim nie jest? Mamy przykład na forum, że gość chce uchodzić za głównego lewaka (choć ma jednego konkurenta) a jest jak jest.
Ostatnio zmieniony 28-06-2026, 11:21 przez
Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
lys på slutten av lys
dra til helvete
-
olgims
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2342
- Rejestracja: 06-09-2010, 23:25
28-06-2026, 11:20
Hatefire pisze: ↑28-06-2026, 11:11
Zawsze mnie zastanawiało jaki macie system z Olgimsem, że jesteście tak skoordynowani. Macie taki alert RCB? Przychodzi SMS, wstawaj szkalują Tuska na Forume?
Siedzimy sobie z asceticiem na zakrystii parafii w Pizdzisku Maryjnym i na zmianę piszemy posty i koordynujemy krzyżowanie lokalnego katabasa. Dokładnie tak!
"Hostis Dei, pietatis, et misericordiae"
-Werner von Urslingen
I laugh as I cast the first stones at Christ
-
NoGodsNoMasters
- postuje jak opętany!
- Posty: 476
- Rejestracja: 14-02-2026, 22:11
28-06-2026, 11:20
Hatefire pisze: ↑28-06-2026, 11:16
To coś nowego. Lewak traktowany jako obelga to standard. Od fałszywych lewaków jestem wyzywany pierwszy raz xD
Tylko widzisz. Jest jeszcze jeden kłopot. Z tego co piszesz jasno wynika, że jesteś lewą stroną pisu. To niewdzięczna rola. Przynajmniej oficjalnie i dla działaczy w Warszawie. Ktoś się może zorientwać w co się gra.

-
Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17880
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
28-06-2026, 11:24
olgims pisze: ↑28-06-2026, 11:20
Hatefire pisze: ↑28-06-2026, 11:11
Zawsze mnie zastanawiało jaki macie system z Olgimsem, że jesteście tak skoordynowani. Macie taki alert RCB? Przychodzi SMS, wstawaj szkalują Tuska na Forume?
Siedzimy sobie z asceticiem na zakrystii parafii w Pizdzisku Maryjnym i na zmianę piszemy posty i koordynujemy krzyżowanie lokalnego katabasa. Dokładnie tak!
Ja wszystkie libki i silni razem, jesteśmy tu i teraz z nim w pokoju.
lys på slutten av lys
dra til helvete
-
Order_of_Nine_Angels
- zaczyna szaleć
- Posty: 207
- Rejestracja: 09-02-2026, 00:07
28-06-2026, 11:28
Hatefire pisze: ↑28-06-2026, 11:11
Zawsze mnie zastanawiało jaki macie system z Olgimsem, że jesteście tak skoordynowani. Macie taki alert RCB? Przychodzi SMS, wstawaj szkalują Tuska na Forume?
Rzuć kość a psy się zleca.
Zakon
-
olgims
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2342
- Rejestracja: 06-09-2010, 23:25
28-06-2026, 11:29
Ascetic pisze: ↑28-06-2026, 11:24
olgims pisze: ↑28-06-2026, 11:20
Hatefire pisze: ↑28-06-2026, 11:11
Zawsze mnie zastanawiało jaki macie system z Olgimsem, że jesteście tak skoordynowani. Macie taki alert RCB? Przychodzi SMS, wstawaj szkalują Tuska na Forume?
Siedzimy sobie z asceticiem na zakrystii parafii w Pizdzisku Maryjnym i na zmianę piszemy posty i koordynujemy krzyżowanie lokalnego katabasa. Dokładnie tak!
Ja wszystkie libki i silni razem, jesteśmy tu i teraz z nim w pokoju.
ja nawet nie wiem co to są ci mityczni silni razem ale to chyba nie od pissowskiego ciula zandberga skoro forumowy "lewak" memiczny uzywa tego jako zniewagi XD widocznie trzeba być na bieżąco z twitterkowymi narracjami XD
"Hostis Dei, pietatis, et misericordiae"
-Werner von Urslingen
I laugh as I cast the first stones at Christ
-
Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12021
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
28-06-2026, 11:29
NoGodsNoMasters pisze: ↑28-06-2026, 11:20
Tylko widzisz. Jest jeszcze jeden kłopot. Z tego co piszesz jasno wynika, że jesteś lewą stroną pisu. To niewdzięczna rola. Przynajmniej oficjalnie i dla działaczy w Warszawie. Ktoś się może zorientwać w co się gra.
Kurwa są granice. Możesz pisać, że jestem fałszywym lewakiem i kryptopisowcem, ale sugerowanie, że mam cos wspólnego z Warszawą to przegięcie
Ps. Jeszcze tylko Trup i Forumowe libkowe bingo zaliczone xD
Ostatnio zmieniony 28-06-2026, 11:30 przez
Hatefire, łącznie zmieniany 1 raz.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
-
olgims
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2342
- Rejestracja: 06-09-2010, 23:25
28-06-2026, 11:30
Order_of_Nine_Angels pisze: ↑28-06-2026, 11:28
Hatefire pisze: ↑28-06-2026, 11:11
Zawsze mnie zastanawiało jaki macie system z Olgimsem, że jesteście tak skoordynowani. Macie taki alert RCB? Przychodzi SMS, wstawaj szkalują Tuska na Forume?
Rzuć kość a psy się zleca.
Zakon
Aport grubasie !!!
Zrzucisz trochę sadła XD
"Hostis Dei, pietatis, et misericordiae"
-Werner von Urslingen
I laugh as I cast the first stones at Christ
-
Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12021
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
28-06-2026, 11:32
A ty spierdalaj i nie wtrącaj się między wódkę a zakąskę. Prawackimi trollami gardzę bardziej niż libkami xD
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
-
olgims
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2342
- Rejestracja: 06-09-2010, 23:25
28-06-2026, 11:34
Hatefire pisze: ↑28-06-2026, 11:29
NoGodsNoMasters pisze: ↑28-06-2026, 11:20
Tylko widzisz. Jest jeszcze jeden kłopot. Z tego co piszesz jasno wynika, że jesteś lewą stroną pisu. To niewdzięczna rola. Przynajmniej oficjalnie i dla działaczy w Warszawie. Ktoś się może zorientwać w co się gra.
Kurwa są granice. Możesz pisać, że jestem fałszywym lewakiem i kryptopisowcem, ale sugerowanie, że mam cos wspólnego z Warszawą to przegięcie
Ps. Jeszcze tylko Trup i Forumowe libkowe bingo zaliczone xD
Właśnie gdzie jest kolega Trup ?

"Hostis Dei, pietatis, et misericordiae"
-Werner von Urslingen
I laugh as I cast the first stones at Christ
-
Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17880
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
28-06-2026, 11:36
Hatefire pisze: ↑28-06-2026, 11:32
A ty spierdalaj i nie wtrącaj się między wódkę a zakąskę. Prawackimi trollami gardzę bardziej niż libkami xD
Flakon na posterunku. W taki upał. Szanuje.
Aczkolwiek bardziej postawę powyżej. Króciutko.
lys på slutten av lys
dra til helvete
-
Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12021
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
28-06-2026, 11:43
Szanowny Kolego alkohol po tak długiej abstynencji i w takim upale sprawiłby, żebym pisał bardziej bełkotliwie niż Tomasz z Lublińca at his best. To nuda nie etanol przeze mnie przemawia.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy