Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 833
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

27-06-2026, 10:36

Obrazek
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 4336
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

27-06-2026, 10:40

Obrazek
Blending noisy electronics and pumping beats with live instrumentation, the band draws inspiration from the militant minimal techno of Detroit, 90s Gabber, and the thrashing riffs of Hardcore Punk. featuring guest appearances from Iggor Cavalera (Sepultura, Cavalera Conspiracy), LA electro-punks La Pregunta? and vocalist Lulu (Fairytale, Twisted Thing) - as well as an expanded dual-guitar line-up, "Machine Hallucinations" broadens the sonic spectrum only hinted at on previous releases.

Obrazek
new wave/post punk z Sarajewa. ich jedyny LP z 1984. piękna sprawa.
Obrazek
jeden z ciekawszych zespołów współczesnej nowej fali bałkańskiego (zagrzeb) hc punk z bezpośrednimi odniesieniami do brzmień sceny yugo punk lat 80tych. super.
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9494
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

27-06-2026, 11:13

nagrobek pisze:
27-06-2026, 10:40
Obrazek
Blending noisy electronics and pumping beats with live instrumentation, the band draws inspiration from the militant minimal techno of Detroit, 90s Gabber, and the thrashing riffs of Hardcore Punk. featuring guest appearances from Iggor Cavalera (Sepultura, Cavalera Conspiracy), LA electro-punks La Pregunta? and vocalist Lulu (Fairytale, Twisted Thing) - as well as an expanded dual-guitar line-up, "Machine Hallucinations" broadens the sonic spectrum only hinted at on previous releases.

Obrazek
new wave/post punk z Sarajewa. ich jedyny LP z 1984. piękna sprawa.
Obrazek
jeden z ciekawszych zespołów współczesnej nowej fali bałkańskiego (zagrzeb) hc punk z bezpośrednimi odniesieniami do brzmień sceny yugo punk lat 80tych. super.
To Lotio. Costam to widziałem, ze wczoraj na fb wrzucał Dibry bo brzydki, generalnie opis zachdcajacy i bedzie słuchane
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 4336
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

27-06-2026, 11:19

sprawdź sobie też debiut, mi chyba najbardziej siedzi
Morbid Marcin
weteran forumowych bitew
Posty: 1451
Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
Lokalizacja: warszawa

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

27-06-2026, 12:00

Trelldom/Goetia/Gouge/VafurlogiObrazek

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ