Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1698
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

04-10-2024, 17:18

Nerwowy pisze:
04-10-2024, 17:06
Przynajmniej chce mu się jeszcze pisać o muzyce co się chwali. Działalność Mariana natomiast już dawno przeistoczyła się w autotematyczne pierdolenie o niczym - coś jak heavy metal traktujący o graniu heavy metalu.
Dzięki jednemu Noisecastowi wbiłem się w Coil, więc propsy. Nie wydaje się też jakiś irytujący ten człowiek. Nie mam FB, więc nie wiem co Maria Konopnicka pisze czy jacyś klerycy. Z tego co jakoś dotarło do mnie rykoszetem o MK to wydaje się być jakimś nostalgicznym typem, który gada o tym jak kiedyś to było a teraz nie ma i jak to zna wszystkich na scenie. I totalnie nie leży mi jego styl pisania - kiedyś gdzieś mi mignął jego opis koncertu Mötorhead, który miał klimat opisu jakiejś średniowiecznej bitwy :lol: Za to Trotzky pisze całkiem ok. Pamiętam w jakimś Noise czytałem taki artykulik jego z recenzjami paru płyt black metalowych (było Salvation, Precambrian i Katharsis bodajże) i bardzo fajnie się to czytało.
Awatar użytkownika
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8381
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

04-10-2024, 17:21

Ja pierdole bitwy, chyba jesteśmy na tyle dorośli ,że te historie można spuści do sracza. Rynek prasy muzycznej ma się na tyle chujowo ,że w ogóle fajnie ,że coś wychodzi. Z Marią się widziałem w Zawierciu ostattnio. Zbiliśmy piątkii, to jest fajny Chłopak.
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2718
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

04-10-2024, 17:38

Marii ostatnio odjebało, kiedyś częściej pisał o płytach i czasami o takich których nie znałem i mnie tym zachęcił do niektórych pozycji.Obecnie to więcej nagrywa tych zjebanych rolek i płacze o te kawy.Typ ma siana w chuj na 100płyt miesięcznie a płacze o to że mu randomy konta nie doładowali w internetach jak przecież ten fanpej jest za free i on nic za to nie płaci.Skoro stać go na tyle płyt i 3 koncerty w tygodniu to taki płacz jest żenujący.
ODPOWIEDZ