reviews  • Thargos - "Killfukk" 2003 / 1CD
    WITCHES BREW / NEOKLASSICK
    NIEMCY

    Thargos - Killfukk Nie ma co lepić w gównie - będzie krótko i na temat. "Killfukk" zabija!!! Trzech Niemców o ksywach Front, Distortion oraz Cy nagrało 14 utworów (w tym znany hit "Bonded by Blood") o czasie trwania niespełna czterdziestu minut, które powinny każdego fana Sodom i Destruction przyprawić o namiocik w portkach. Thargos nawet nie sili się, by zrzucić z siebie brzemię kolejnego naśladowcy niemieckich legend thrash metalu. "Killfukk" jest niczym odkurzenie pomysłów muzycznych idoli członków zespołu - płyta brzmi świeżo, ale nie nowocześnie. Jedyna chwila wytchnienia, którą tu znajdziemy to trwające parę sekund odgłosy burzy przed utworem tytułowym. Reszta to czysty thrash metalowy ogień. Znakomite utwory, świetne wykonanie, jadowity wokal i żadnych słabych punktów.

    www.witches-brew.orgks ________10 search for Thargos

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.