TODAY IS A RELEASE DAY OF

NUCLEAR HOLOCAUST

SAILING THE SEAS OF NUCLEAR WASTE

upcoming releases

 • Kruelty

  UNTOPIA

  record label: Profound Lore Records
  date of release: 2023-03-17
  JAPAN

  Drugi album Japończyków, którzy już na debiutanckim "A Dying Truth" bardzo umiejętnie łączyli wpływy ciężkiego hardcore ze skandynawskim i amerykańskim death/doom. Teraz zapowiadają jeszcze cięższy i bardziej masywny materiał. Siedem utworów, które składają się na "Untopia" zostało wyprodukowanych przez Taylora Younga w The Pit Studios (m.in. Nails, Xibalba, Section H8). Za mastering odpowiada Brad Boatright z Audiosiege (m.in. Obituary, Terminal Nation, Mindforce), a za okładkę norweski artysta Sindre Foss Skancke.

  Do odsłuchu udostępnili utwór "Burn the System", o którym tak wypowiada się gitarzysta Zuma: "Muzycznie słychać w nim silny wpływ szwedzkiego death metalu. Nie wydaje mi się, abyśmy mieli wcześniej taki utwór, ale to wciąż na pewno Kruelty. Napisałem też tekst do tej piosenki, a tematem przewodnim jest to, jak ludzie z klasy robotniczej, tacy jak my, żyją na co dzień. Generalnie wybraliśmy tę piosenkę na pierwszy singiel, aby pokazać progres od ostatniego albumu. Mam nadzieję, że spodoba wam się nowy materiał Kruelty. Dzięki."

  Spis utworów na "Untopia":
  1. Unknown Nightmare
  2. Harder Than Before
  3. Burn The System
  4. Reincarnation
  5. Maze Of Suffering
  6. Manufactured Insanity
  7. Untopia

  Line-up Kruelty:
  Zuma – gitara
  Seina – bas
  Tatami – wokal
  Mani – bębny
  Ken – guitar

  Preordery: linktr.ee/krueltyjphc
  kruelty666.bandcamp.com
  www.kruelty666.com/
  profoundlorerecords.com/

  search for Kruelty
 • listen and enjoy!
Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.