Recenzja

Primitive Warfare

Extinction Protocol
Dla tych, którzy mają ogolone głowy na łyso, nadrukowane czaszki i druty kolczaste na kapturach i czują się swobodnie w obecności cmentarnych pomników okładka Primitive Warfare powinna wydawać się znajoma. Deja vu powinno wywoływać nierozczytywalne logo, nazwa płyty i militarno-nuklearny fetysz. Wbrew temu co mówi stare porzekadło, pozory tym razem nie mylą. Duch (może nie defini...

Aktualności

 • Vader - zapowiedzi koncertowe i nagrań nowej EP

  Data dodania 2024-05-25Dodał OloŹródło fb / Vader

  Vader przedstawili w mediach społecznościowych plany koncertowe i nagraniowe na najbliższe miesiące:

  "VADERMANIACY!!! Czeka nas do końca roku kilka koncertów w Polsce, z których każdy jest bardzo specjalny i wyjątkowy. Latem odwiedzimy:

  - 30 maja - Łódź (Scenografia)

  - 31 maja - Sosnowiec (Komin)

  Są to dwa OSTATNIE koncerty w ramach jubileuszowej trasy na 40-lecie zespołu, z programem przypominającym całą drogę Vader'a od demo "Necrolust" z 1989 roku do ostatniej płyty "Solitude In Madness". Bardzo solidny, historyczny przegląd wybranych klasyków nagranych przez cztery dekady. 

  - 02 czerwca - Bielsko Biała (RudeBoy)

  Specjalny set, gdzie wśród klasyków z wybranych albumów zagramy pełny program z OBU materiałów demo z 1989 ("Necrolust") oraz z 1990 ("Morbid Reich")! Przypomnimy to, co było początkiem Vader'a oraz podstawą wydanej w 1992 roku debiutanckiej płyty "The Ultimate Incantation". 

  - 16 czerwca - Zabrze (OK Wiatrak)

  Koncert w ramach 2. części trasy w Europie. Jedyny w Polsce! Zupełnie inny program oraz ... Mauser grający z Vader CAŁY koncertowy set! To zapewne jedyny koncert w naszym kraju w tym roku w 5-osobowym składzie. 

  - 21 lipca - Jarocin (Festiwal)

  Po latach Vader wraca by ponownie zagrać na tym kultowym w Polsce festiwalu. Na pewno program również będzie nietypowy i festiwalowy. Powróci "Sword of the Witcher". Przypomnimy również kilka legendarnych kawałków klasyków Metalu.

  - 31 sierpnia - Głogów (Głogowska Noc)

  To będzie ostatni koncert w sezonie letnim  2024 roku w Polsce. Później czeka nas przerwa związana z nagraniem nowej EP'ki. Ponownie zobaczymy się zapewne już w 2025 roku.

  ZAPRASZAM!!!!"
  https://www.facebook.com/vader/
  vader-store.com/  VaderMauserPiotr Wiwczarek

Recenzja

Primitive Warfare

Extinction Protocol
Dla tych, którzy mają ogolone głowy na łyso, nadrukowane czaszki i druty kolczaste na kapturach i czują się swobodnie w obecności cmentarnych pomników okładka Primitive Warfare powinna wydawa...

Recenzja

Mörtual

Evil Incarnation
Leżąca na pomoście obu Ameryk niewielka Kostaryka na pierwszy rzut oka nie kojarzy się z z trząchającymi dynią wielbicielami hałasu, ale tamtejsza scena, skupiona głównie w San José (stolic...