news

the newest reviews

Morbid Sacrifice

Ceremonial Blood Worship ___2023
Drugi album włoskich podziemniaków, których jaskiniowy black/death metal zauroczy każdego, kto pluje na krzyż i tańczy przy wczesnych piosenkach Archgoat, Hellhammer, Nunslaughter, Grave Desecrator, peruwiańskiego Mortem, Sathanas, czy choćby naszego Throneum. Nowy materiał, podobnie jak dotychczasowe tego zespołu, pozbawiony jest partii solowych i brzmi prawie jak koncertówka z głębo...

God Disease

Apocalyptic Doom ___2023
Nazwa God Disease przewinęła mi się parę lat temu w kampaniach niemieckiej F.D.A. Records, która wydała debiut tych Finów, ale nigdy nie doszło do zbliżenia, że się tak wyrażę. Drugi album zespołu ukazuje się z kolei w barwach świeżutkiej, portugalskiej Gruesome Records. Tym razem trafił do mojego odtwarzacza i, korzystając ze sprzyjającej aury leniwie się w nim rozgościł n...

news

 • Hour of Penance (it) - nowy album na początku kwietnia

  2024-02-09

  5 kwietnia, nakładem Agonia Records ukazuje się dziewiąty album studyjny technicznych brutal death metalowców z Włoch - Hour Of Penance zatytułowany "Devotion".

  "Minęło niemal pięć lat od ukazania się Misotheism [ostatniego albumu] i w końcu jesteśmy gotowi zaprezentować nasze nowe dzieło" – komentuje zespół. "Devotion to nasz hymn na cześć daremności wojny. Głównym tematem albumu jest błędne oddanie, jakie my, ludzie, okazujemy naszym przywódcom, którzy bezlitośnie wysyłają nas na śmierć pod pozorem demokracji, kierując się wyłącznie imperialistycznymi ambicjami i chciwością. Bezimienny tłum z okładki oddaje cześć zdeformowanym posągom tych fałszywych bożków. Muzycznie album opiera się na charakterystycznym, 20-letnim, dynamicznym stylu of Hour of Penance i wzbogaca go o więcej chwytliwości i szczegółów technicznych, przeplatanych epickimi krajobrazami."

   Album "Devotion" został nagrany w dwóch włoskich studiach - Bloom oraz Kick. Płytę zmiksowano i zmasterowano w Polsce w Hertz Studio.

  Utwory:
  1. Devotion for Tyranny
  2. Parasitic Chain of Command
  3. Birthright Abolished
  4. Retaliate
  5. Breathe the Dust of their Dead
  6. The Morality of Warfare
  7. Severance
  8. The Ravenous Heralds
  9. A Desert Called Peace
  10. Spiralling into Decline

  Preordery: hourofpenance.store/


  agoniarecords.com

  added by: Olo
  source: Agonia Records

  Hour of PenanceAgonia Records


Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.