Zaloguj się na forum
×

Premiera • Sacriversum - live album na CD+DVD oraz winylowa reedycja debiutu

  Data dodania 2023-11-18Dodał OloŹródło Deformeathing Productions

  Rok po oficjalnym powrocie Sacriversum do aktywności, w czasie którego zagrali sporo koncertów zespół zdecydował się na wydanie pod banderą Deformeathing Prod. koncertówki "The Light Of The Live Storm - Live in Łódź 2022". Materiał ukaże się w formie CD+DVD spakowane w 6-panelowy digipack+książeczka. Na CD znalazło się 10 kawałków (+ intro) stanowiących przekrój całej kariery zespołu (min. "Wounded Flames", "Never Give Up", "Pure Evil" czy "Revenger"). Płyta DVD to ten sam program muzyczny poszerzony o "wizję", która została przygotowana do wydania przez profesjonalistów (cztery kamery, dynamiczny montaż, dobrej jakości dźwięk).

   

  Materiał na potrzeby tego wydawnictwa zarejestrowany został podczas koncertu, który odbył się 22.10.2022 w Łodzi, w klubie "Klubopiwiarnia". Własne podwórko, lokalni fani - to przyczyniło się do powstania specyficznego klimatu podczas koncertu, atmosfery swoistego święta. Wyraźnie da się odczuć obopólną radość z tego, że zespół ponownie może być razem i spędzać czas z ludźmi, dla których powrót kapeli na scenę jest naprawdę ważny.

  Data wydania: 01.12.2023; limit: 300 sztuk. Wydawca nie planuje żadnych dodruków.

  W pierwszej połowie 2024 roku doczekamy się natomiast winylowej reedycji pierwszego pełnego albumu Sacriversum, "The Shadow Of The Golden Fire", który obchodzić akurat będzie 30-lecie oryginalnego wydania. Nakład będzie ściśle limitowany, a wydawcą ponownie będzie Deformeathing Prod. Więcej szczegółów wkrótce.

  Sacriversum w sieci:
  Facebook: www.facebook.com/Sacriversum2023
  Youtube: www.youtube.com/@sacriversumofficial
  Instagram: www.instagram.com/sacriversum2023
  Twitter: www.twitter.com/sacriversum
  Deformeathing Prod. w sieci:
  Website: www.deformeathing.com
  Facebook: www.facebook.com/Deformeathing

  SacriversumDeformeathing ProductionsRemo Mielczarek