news

the newest reviews

Morbid Sacrifice

Ceremonial Blood Worship ___2023
Drugi album włoskich podziemniaków, których jaskiniowy black/death metal zauroczy każdego, kto pluje na krzyż i tańczy przy wczesnych piosenkach Archgoat, Hellhammer, Nunslaughter, Grave Desecrator, peruwiańskiego Mortem, Sathanas, czy choćby naszego Throneum. Nowy materiał, podobnie jak dotychczasowe tego zespołu, pozbawiony jest partii solowych i brzmi prawie jak koncertówka z głębo...

God Disease

Apocalyptic Doom ___2023
Nazwa God Disease przewinęła mi się parę lat temu w kampaniach niemieckiej F.D.A. Records, która wydała debiut tych Finów, ale nigdy nie doszło do zbliżenia, że się tak wyrażę. Drugi album zespołu ukazuje się z kolei w barwach świeżutkiej, portugalskiej Gruesome Records. Tym razem trafił do mojego odtwarzacza i, korzystając ze sprzyjającej aury leniwie się w nim rozgościł n...

news

 • Sacriversum - live album na CD+DVD oraz winylowa reedycja debiutu

  2023-11-18

  Rok po oficjalnym powrocie Sacriversum do aktywności, w czasie którego zagrali sporo koncertów zespół zdecydował się na wydanie pod banderą Deformeathing Prod. koncertówki "The Light Of The Live Storm - Live in Łódź 2022". Materiał ukaże się w formie CD+DVD spakowane w 6-panelowy digipack+książeczka. Na CD znalazło się 10 kawałków (+ intro) stanowiących przekrój całej kariery zespołu (min. "Wounded Flames", "Never Give Up", "Pure Evil" czy "Revenger"). Płyta DVD to ten sam program muzyczny poszerzony o "wizję", która została przygotowana do wydania przez profesjonalistów (cztery kamery, dynamiczny montaż, dobrej jakości dźwięk).

   

  Materiał na potrzeby tego wydawnictwa zarejestrowany został podczas koncertu, który odbył się 22.10.2022 w Łodzi, w klubie "Klubopiwiarnia". Własne podwórko, lokalni fani - to przyczyniło się do powstania specyficznego klimatu podczas koncertu, atmosfery swoistego święta. Wyraźnie da się odczuć obopólną radość z tego, że zespół ponownie może być razem i spędzać czas z ludźmi, dla których powrót kapeli na scenę jest naprawdę ważny.

  Data wydania: 01.12.2023; limit: 300 sztuk. Wydawca nie planuje żadnych dodruków.

  W pierwszej połowie 2024 roku doczekamy się natomiast winylowej reedycji pierwszego pełnego albumu Sacriversum, "The Shadow Of The Golden Fire", który obchodzić akurat będzie 30-lecie oryginalnego wydania. Nakład będzie ściśle limitowany, a wydawcą ponownie będzie Deformeathing Prod. Więcej szczegółów wkrótce.

  Sacriversum w sieci:
  Facebook: www.facebook.com/Sacriversum2023
  Youtube: www.youtube.com/@sacriversumofficial
  Instagram: www.instagram.com/sacriversum2023
  Twitter: www.twitter.com/sacriversum
  Deformeathing Prod. w sieci:
  Website: www.deformeathing.com
  Facebook: www.facebook.com/Deformeathing

  added by: Olo
  source: Deformeathing Productions

  SacriversumDeformeathing ProductionsRemo Mielczarek


Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.