Zaloguj się na forum
×

Premiera • Tomb Mold (ca) - nowy album "The Enduring Spirit" już w ten piątek (15.09)

  Data dodania 2023-09-13Dodał OloŹródło 20 Buck Spin

   Kanadyjczycy z Tomb Mold dosyć niespodziewanie ogłosili na początku tego tygodnia, że już w ten piątek premierę będzie miał ich czwarty pełnowymiarowy album "The Enduring Spirit". Tego samego dnia ruszają preordery na kopie fizyczne płyty, których oficjalna data wydania to 13 października. Zespół w ten weekend zagra dwa koncerty w swoim kraju - w piaąek w Toronto i w sobotę w Montrealu i będą to rzecz jasna koncerty promujące już nowy materiał.

  Jak czytamy w notce od wydawcy (20 Buck Spin): "Po wydaniu trzech albumów w ciągu trzech lat i spędzeniu kolejnych czterech w dziczy, Tomb Mold odrodzili się na czwartym albumie "The Enduring Spirit", który odzwierciedla bardzo odważny krok w nowe, rozległe terytoria.

  Jednak pomimo całej swojej szalonej, odważnej i zuchwałej wycieczce w nowe tereny, "The Enduring Spirit" bez wątpienia utrzymane jest w charakterystycznym duchu Tomb Mold.

  Po czterech latach ciszy zespół o tak nieograniczonej energii twórczej, jakim jest Tomb Mold z pewnością poszerzył zakres swojej wizji i nowej płycie nadał wręcz filmowy charakter, która oferuje nieograniczone możliwości eksploracji zarówno dla zespołu, jak i słuchacza." 

   

  1. The Perfect Memory (Phantasm of Aura)
  2. Angelic Fabrications
  3. Will Of Whispers
  4. Fate's Tangled Thread
  5. Flesh As Armour
  6. Servants Of Possibility
  7. The Enduring Spirit Of Calamity

  Nagrania: Boxcar Sound / Sean Pearson.
  Miksy i mastering: Arthur Rizk
  Okładka: Jesse Jacobi
  Dodatkowe grafiki: Karmazid
  Layout i projekt: Chimère Noire
  Zdjęcie zespołu: Colin Medley

  www.facebook.com/tombmold/
  tombmold.bandcamp.com/ 
  listen.20buckspin.com/

  Tomb Mold20 Buck Spin