news

the newest reviews

Melancholic Seasons

The Crypt of Time ___2022
Melodyjny death metal od wielu lat skręca coraz bardziej na margines zainteresowania fanów ekstremalnego grania i skutkuje to tym, że nawet tak niezłe zespoły jak niemieckie Melancholic Seasons funkcjonują jako kompletnie nieznane i bez większych szans na przebicie się przez skorupę powszechnej obojętności. Wierząc Metal Archives i załączonemu bio zespół istnieje od połowy lat 90-...

Epitome

ROTend ___2022
Przyszło nam czekać osiem długich lat na nowy album rzeźników z Epitome. Koniec końców jednak wybiła godzina "W" i płyta zagościła w moim odtwarzaczu. Pierwsze takty są powolne, ciężkie, jakby przygotowywały nieświadomych słuchaczy na zbliżającą się dźwiękową masakrę, a ta rozpoczyna się już po kilkunastu sekundach. Trwa nieprzerwanie przez następne 30 minut p...

news

 • Nuclear Holocaust (pl) - pierwszy singiel z nowej płyty

  2023-01-27

  Nuclear Holocaust prezentują "The Last Day of Serenity" - pierwszy singiel promujący najnowszą, trzecią w swoim dorobku płytę "Sailing the Seas of Nuclear Waste", której premiera planowana jest na 3 marca 2023 roku nakładem Selfmadegod Records. Jak czytamy w notce wydawcy: "Najnowszy album zespołu to 16 siarczystych grindcore'owych piosenek, które bez wątpienia przypadną do gustu fanom takich zespołów jak EXCRUCIATING TERROR, PHOBIA, BLOOD DUSTER, ROT, P.L.F."

  Album "Sailing the Seas of Nuclear Waste" nagrany został podczas jednodniowej sesji nagraniowej, która miała miejsce 15 sierpnia 2022 roku w Skog Vegas Studio z Pawłem Chyłą za heblami. Perkusista grupy, Overkiller, podsumował "The Last Day of Serenity" krótko: "Utwór otwierający album. Jeśli ktoś zanotuje w historii zespołu jakikolwiek progres, ten utwór będzie najlepszym tego przykładem."

  Premiera utworu "The Last Day of Serenity" wyłącznie na stronie KVLT.PL

  Nuclear Holocaust zadebiutował w 2015 demem "Mutant Inferno" i od tego czasu konsekwentnie serwuje mieszankę grindcore'a z wyraźnymi wpływami thrash metalu i punka w jego czystej formie. Na swoim koncie, oprócz wspomnianego dema, ma dwa pełne albumy, jak i kilka splitów (m.in. z Expurgo, Łeb Prosiaka, Straight Hate) na różnych nośnikach, oraz dwa materiały koncertowe. Na żywo dzielił scenę z taki załogami, jak Conflicted, Nuclear, Avulsed, General Surgery, Antigama, Trauma, Dead Infection, Blockheads, Warfuck i wieloma innymi przedstawicielami światowej śmietanki sceny grindcore.

   

  www.facebook.com/Nuclearmetalpunks
  nuclearholocaust.bandcamp.com
  www.facebook.com/Selfmadegod
  selfmadegod.com

  added by: Olo
  source: fb / Selfmadegod

  Nuclear HolocaustSelfmadegod RecordsSkog Vegas StudioPaweł Chyła


Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.