TODAY IS A RELEASE DAY OF

NUCLEAR HOLOCAUST

SAILING THE SEAS OF NUCLEAR WASTE

news

the newest reviews

Epitome

ROTend ___2022
Przyszło nam czekać osiem długich lat na nowy album rzeźników z Epitome. Koniec końców jednak wybiła godzina "W" i płyta zagościła w moim odtwarzaczu. Pierwsze takty są powolne, ciężkie, jakby przygotowywały nieświadomych słuchaczy na zbliżającą się dźwiękową masakrę, a ta rozpoczyna się już po kilkunastu sekundach. Trwa nieprzerwanie przez następne 30 minut p...

Hostia

Resurrected meat ___2022
Tym wszystkim, którzy nie mogą doczekać się najnowszego, pełnowymiarowego albumu Hostii, gentelmeni tworzący muzykę w tym projekcie postanowili przyjść z pomocą i nieco ulżyć wszystkim zniecierpliwionym owieczkom. Jak wiadomo, nic tak nie cieszy jak porcja nowej muzyki - idąc tym tokiem rozumowania, dostajemy epkę, która z jednej strony uspokaja fanów, bo mogą posłuchać sobie no...

news

 • Deiquisitor (dk) - pierwszy singiel z nadchodzącego krążka "Apotheosis"

  2022-12-28

  Na 20 stycznia zaplanowana została przez Extremely Rotten Productions oraz Night Shroud Records premiera "Apotheosis" - nowego krążka duńskich death metalowców z Deiquisitor. Opublikowali oni właśnie pierwszym singiel z tego krążka - kawałek zatytułowany "Humanoid":

  Jak opowiada gitarzysta/wokalista Thomas FJ: ""Humanoid" to utwór otwierający "Apotheosis". Wszystkie kawałki na tym LP są bardzo zróżnicowane kompozycyjnie i nie wybraliśmy go bo najlepiej oddaje charakter całego albumu, ale ponieważ ma w sobie wszystkie elementy definiujące styl Deiquisitor. Zarówno teksty jak i klimat tego kawałka powiązane są z naszym poprzednim wydawnictwem - epką "Humanoid", więc uznaliśmy, że upublicznienie kawałka będącego swoistym łącznikiem pomiędzy tymi dwoma wydawnictwami będzie najbardziej zasadne."

  Nagrania "Apotheosis" miały miejsce we Phlegm Studios w Lejre a miksy i mastering robił Greg Wilkinson w Earhammer Productions.

  Planowane formaty to CD, kaseta, formaty cyfrowe i winyl. Preordery na bandcampie zespołu: deiquisitordk.bandcamp.com/

  Spis kawałków:
  Humanoid
  Striving for Destruction
  Autosarcophagy
  The Eyes of Worms
  Apophis
  Reflected by the Void
  Deiquisitor
  Atomic Assassins
  Praise the Lord 

   

  www.facebook.com/Deiquisitor
  orderofthenonagram.bandcamp.com
  www.nonagram.dk
  extremelyrottenproductions.bandcamp.com
  extremelyrottenprod.com
  www.nightshroud.bigcartel.com

  added by: Olo
  source: ClawHammer PR

  DeiquisitorExtremely Rotten ProductionsNight Shroud RecordsPhlegm StudiosGreg WilkinsonEarhammer Productions


Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.