TODAY IS A RELEASE DAY OF

NUCLEAR HOLOCAUST

SAILING THE SEAS OF NUCLEAR WASTE

news

the newest reviews

Epitome

ROTend ___2022
Przyszło nam czekać osiem długich lat na nowy album rzeźników z Epitome. Koniec końców jednak wybiła godzina "W" i płyta zagościła w moim odtwarzaczu. Pierwsze takty są powolne, ciężkie, jakby przygotowywały nieświadomych słuchaczy na zbliżającą się dźwiękową masakrę, a ta rozpoczyna się już po kilkunastu sekundach. Trwa nieprzerwanie przez następne 30 minut p...

Hostia

Resurrected meat ___2022
Tym wszystkim, którzy nie mogą doczekać się najnowszego, pełnowymiarowego albumu Hostii, gentelmeni tworzący muzykę w tym projekcie postanowili przyjść z pomocą i nieco ulżyć wszystkim zniecierpliwionym owieczkom. Jak wiadomo, nic tak nie cieszy jak porcja nowej muzyki - idąc tym tokiem rozumowania, dostajemy epkę, która z jednej strony uspokaja fanów, bo mogą posłuchać sobie no...

news

 • Memoriam (gb) - pierwszy singiel z klipem wideo z nadchodzącej płyty "Rise To Power"

  2022-12-10

  "Rise To Power", piąty album ekipy założonej przez byłego frontmana Bolt Thrower - Karla Willettsa i basistę Benediction - Franka Healy'ego ukaże się 3 lutego nakładem niemieckiej Reaper Entertainment. Do pierwszego singla "All Is Lost" dostajemy od razu klip nakręcony jesienią b.r. w Londynie przez Hala Sindena (Eulogy Media Ltd). Jest to jednocześnie pierwszy teledysk w historii zespołu:

   

  Sinden komentuje: "Członkowie Memoriam to legendarne postacie międzynarodowej społeczności ekstremalnego metalu, które na swój prestiż zasłużyły przez dziesięciolecia pracy w poprzednich zespołach, takich jak Bolt Thrower, Benediction czy The Damned. Kiedy wraz z Reaper Entertainment zwrócili się do mnie, aby stworzyć ich pierwszy teledysk do "Rise To Power", byłem początkowo oszołomiony, ale potem przepełniony chęcią stworzenia dla nich czegoś specjalnego.

  "Naszą wspólnie uzgodnioną zasadą było uniknięcie obrazu "zespół występuje w nieokreślonym magazynie" i utkanie jak największej części historii w sześciominutowym czasie trwania utworu. Tekst "All Is Lost" jest dostatecznie zwięzły, aby przedstawić główny zamysł, ale jest wystarczająco otwarty na osobistą interpretację, i w tym przypadku odkryliśmy, że temat narracji nieoczekiwanie rezonował z bieżącymi wydarzeniami, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, gdy zbliżaliśmy się do momentu produkcji."

   

  Preordery na "Rise To Power" (CD, winyl, limitowany box) dostępne tutaj: www.reapermusic.de/reaper?fulltext=memoriam

  Za produkcję odpowiada Russ Russell (Napalm Death, Dimmu Borgir, At The Gates, Amorphis) z Parlour Studios, a okładkę ponownie stworzył dla nich Dan Seagrave.

  Aktualny skład Memoriam:
  Karl Willetts - wokal
  Frank Healy - bas
  Scott Fairfax - gitara
  Spike T. Smith – bębny

   

  www.memoriamuk.com
  www.facebook.com/Memoriamuk
  twitter.com/memoriamuk
  www.instagram.com/memoriamuk
  www.reapermusic.de
  www.facebook.com/ReaperEntertainment
  twitter.com/reaperentertain
  www.instagram.com/reaperentertainment

  added by: Olo
  source: Earsplit PR

  MemoriamReaper EntertainmentHal SindenEulogy Media LtdRuss RussellParlour StudiosDan SeagraveKarl WillettsFrank Healy


Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.