news

the newest reviews

Epitome

ROTend ___2022
Przyszło nam czekać osiem długich lat na nowy album rzeźników z Epitome. Koniec końców jednak wybiła godzina "W" i płyta zagościła w moim odtwarzaczu. Pierwsze takty są powolne, ciężkie, jakby przygotowywały nieświadomych słuchaczy na zbliżającą się dźwiękową masakrę, a ta rozpoczyna się już po kilkunastu sekundach. Trwa nieprzerwanie przez następne 30 minut p...

Hostia

Resurrected meat ___2022
Tym wszystkim, którzy nie mogą doczekać się najnowszego, pełnowymiarowego albumu Hostii, gentelmeni tworzący muzykę w tym projekcie postanowili przyjść z pomocą i nieco ulżyć wszystkim zniecierpliwionym owieczkom. Jak wiadomo, nic tak nie cieszy jak porcja nowej muzyki - idąc tym tokiem rozumowania, dostajemy epkę, która z jednej strony uspokaja fanów, bo mogą posłuchać sobie no...

news

 • Malignant Altar (us) kończą działalność

  2022-12-05

  Teksascy death metalowcy z Malignant Altar zaskoczyli wszystkich informacją o zakończeniu działalności. Wiadomość od zespołu brzmi następująco:

  "Dziękujemy wszystkim, którzy towarzyszyli nam w naszej podróży przez ostatnie 5 lat, gdy próbowaliśmy dowiedzieć się, czym naprawdę jest Malignant Altar. Nie jesteśmy już zespołem, ale kto wie, co czeka nas w przyszłych latach. Nigdy nie mów nigdy. Nie była to decyzja wynikająca ze złych wewnętrznych stosunków w zespole, ale raczej kwestia serii incydentów zdrowotnych, a także przeprowadzki, aby być bliżej rodziny, a tym samym oddalenia się na 3 godziny jazdy między członkami zespołu. To był wspaniały okres i dziękuję wszystkim, którzy przychodzili na koncerty, kupowali płyty, czy nawet słuchali naszych nagrań za darmo. Podziękowania dla wszystkich wytwórni, które pomogły nam w międzyczasie i wykonały niesamowitą pracę, aby nasze płyty docierały do fanów na całym świecie. Dodatkowe podziękowania dla Phila z Pyre Press za fenomenalną robotę związaną z dostarczaniem jednego z najlepiej wyglądających merchu na świecie. Wszystkie zespoły, z którymi byliśmy w bliższych stosunkach, wiecie, kim jesteście. Nie starzejcie się, a przynajmniej starajcie się lepiej dbać o swoje zdrowie. - Malignant Altar"

  Przypomnijmy, że Malignant Altar mają na koncie dwa dema, w zeszłym roku Dark Descent Records wydała ich jedyny długograj "Realms of Exquisite Morbidity", a w tym roku, 16 grudnia ukazać się ma jeszcze ich split z rosyjskim Gosudar (wydawcy to Me Saco un Ojo Records i Rotted Life Records).

   

  www.facebook.com/DarkDescentRecords

  added by: Olo
  source: Dark Descent Records

  Malignant AltarDark Descent RecordsMe Saco un Ojo RecordsRotted Life Records


Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.