news

the newest reviews

Epitome

ROTend ___2022
Przyszło nam czekać osiem długich lat na nowy album rzeźników z Epitome. Koniec końców jednak wybiła godzina "W" i płyta zagościła w moim odtwarzaczu. Pierwsze takty są powolne, ciężkie, jakby przygotowywały nieświadomych słuchaczy na zbliżającą się dźwiękową masakrę, a ta rozpoczyna się już po kilkunastu sekundach. Trwa nieprzerwanie przez następne 30 minut p...

Hostia

Resurrected meat ___2022
Tym wszystkim, którzy nie mogą doczekać się najnowszego, pełnowymiarowego albumu Hostii, gentelmeni tworzący muzykę w tym projekcie postanowili przyjść z pomocą i nieco ulżyć wszystkim zniecierpliwionym owieczkom. Jak wiadomo, nic tak nie cieszy jak porcja nowej muzyki - idąc tym tokiem rozumowania, dostajemy epkę, która z jednej strony uspokaja fanów, bo mogą posłuchać sobie no...

news

 • Witchmaster (pl) drugi singiel zapowiadający album "Kaźń"

  2022-11-04

   Witchmaster prezentują drugi singiel z nadchodzącej płyty "Kaźń". Album ukaże się 25 listopada nakładem Agonia Records.

   

  "Powracamy po 7 latach ciszy by zaoferować wam kolejną dawkę chaosu i hałasu," komentuje zespół. "Od 1996 raz po raz staczamy się w otchłań absurdalnego teatru okrucieństwa, deprawacji i mroku, pijąc krew z czaszek i obgryzając kości dawnych bogów. Mamy nadzieję, że zawiedziemy was po raz kolejny."

  Witchmaster to basista i wokalista Reyash (Azarath (live), ex-Vader, Supremer Lord), gitarzysta i wokalista Kali (Five the Hierophant, ex-Profanum), perkusista i gitarzysta Inferno (Azarath, Behemoth) oraz wokalista Bastis (ex-Profanum).

  "Kaźń" nagrano w Studio Wieloślad. Za konsolą zasiadł Haldor Grunberg. Za miks i mastering płyty odpowiadają Haldor Grunberga i Inferno. Okładkę opracował Durda.

  Utwory:
  1. Sound of Crushed Skull / Intro
  2. War Metal Haiku
  3. Alle Gegen Alle
  4. Poison Chalice
  5. Zdychaj K**** Nazareńska
  6. All-consuming Hate
  7. Circle of Bayonets
  8. Hostile Declaration
  9. Master Knife Sacrifice
  10. Like Flies on Scum
  11. Rune of Destruction
  12. White Madness
  13. Trails of Blood
  14. Kaźń

   

   

  Formaty:
  - Digipak CD
  - Czarny LP
  - Picturedisc + naszywka
  - Zadymiony LP
  - Czerwony LP (tylko Bandcamp)
  - MC
  - Pliki cyfrowe

  Skład:
  Reyash - bass, wokal
  Kali - gitara, wokal
  Inferno - perkusja, gitara
  Bastis - wokal

  Przedsprzedaż:
  kazn.org/

  Witchmaster on-line:
  Facebook: www.facebook.com/WitchmasterBand/

  Agonia Records:
  Website: agoniarecords.com
  Webshop: agoniarecords.com/store
  Facebook: facebook.com/agoniarecords
  Twitter: twitter.com/agoniarecords
  SoundCloud: soundcloud.com/agoniarecords
  Bandcamp: agoniarecords.bandcamp.com
  Instagram: instagram.com/agoniarecordsofficial
  YouTube: youtube.com/AgoniaRec

  added by: Olo
  source: Agonia Records

  WitchmasterAgonia RecordsHarald GrunbergSatanic AudioDurda


Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.