news

the newest reviews

Epitome

ROTend ___2022
Przyszło nam czekać osiem długich lat na nowy album rzeźników z Epitome. Koniec końców jednak wybiła godzina "W" i płyta zagościła w moim odtwarzaczu. Pierwsze takty są powolne, ciężkie, jakby przygotowywały nieświadomych słuchaczy na zbliżającą się dźwiękową masakrę, a ta rozpoczyna się już po kilkunastu sekundach. Trwa nieprzerwanie przez następne 30 minut p...

Hostia

Resurrected meat ___2022
Tym wszystkim, którzy nie mogą doczekać się najnowszego, pełnowymiarowego albumu Hostii, gentelmeni tworzący muzykę w tym projekcie postanowili przyjść z pomocą i nieco ulżyć wszystkim zniecierpliwionym owieczkom. Jak wiadomo, nic tak nie cieszy jak porcja nowej muzyki - idąc tym tokiem rozumowania, dostajemy epkę, która z jednej strony uspokaja fanów, bo mogą posłuchać sobie no...

news

 • Witchmaster (pl) - trailer klipu do tytułowego utworu z nowego albumu "Kaźń"

  2022-10-02

  Na 25 listopada Agonia Records planuje premierę nowego albumu naszych krajowych tytanów black/thrash z Witchmaster zatytułowanego "Kaźń".

  "Powracamy po 7 latach ciszy by zaoferować wam kolejną dawkę chaosu i hałasu," komentuje zespół. "Od 1996 raz po raz staczamy się w otchłań absurdalnego teatru okrucieństwa, deprawacji i mroku, pijąc krew z czaszek i obgryzając kości dawnych bogów. Mamy nadzieję, że zawiedziemy was po raz kolejny."

  W piątek pojawił się trailer do klipu do tytułowego kawałka:


  "Kaźń" nagrano w Satanic Audio (Blaze of Perdition, Behemoth). Za konsolą zasiadł Harald Grunberg. Miks i mastering płyty odbył się w tym samym studiu pod okiem Haralda Grunberga i Inferno. Okładkę opracował Durda.

  Pełny spis utworów:
  1. Sound of Crushed Skull / Intro
  2. War Metal Haiku
  3. Alle Gegen Alle
  4. Poison Chalice
  5. Zdychaj K**** Nazareńska
  6. All-consuming Hate
  7. Circle of Bayonets
  8. Hostile Declaration
  9. Master Knife Sacrifice
  10. Like Flies on Scum
  11. Rune of Destruction
  12. White Madness
  13. Trails of Blood
  14. Kaźń

  Aktualny skład:
  Reyash - bass, vocals
  Kali - guitars, vocals
  Inferno - drums, guitars
  Bastis - vocals

   

  www.facebook.com/WitchmasterBand/
  agoniarecords.com
  agoniarecords.com/store
  facebook.com/agoniarecords
  twitter.com/agoniarecords
  soundcloud.com/agoniarecords
  agoniarecords.bandcamp.com

  added by: Olo
  source: Agonia Records

  WitchmasterAgonia RecordsHarald GrunbergSatanic AudioDurda


Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.