news

the newest reviews

Epitome

ROTend ___2022
Przyszło nam czekać osiem długich lat na nowy album rzeźników z Epitome. Koniec końców jednak wybiła godzina "W" i płyta zagościła w moim odtwarzaczu. Pierwsze takty są powolne, ciężkie, jakby przygotowywały nieświadomych słuchaczy na zbliżającą się dźwiękową masakrę, a ta rozpoczyna się już po kilkunastu sekundach. Trwa nieprzerwanie przez następne 30 minut p...

Hostia

Resurrected meat ___2022
Tym wszystkim, którzy nie mogą doczekać się najnowszego, pełnowymiarowego albumu Hostii, gentelmeni tworzący muzykę w tym projekcie postanowili przyjść z pomocą i nieco ulżyć wszystkim zniecierpliwionym owieczkom. Jak wiadomo, nic tak nie cieszy jak porcja nowej muzyki - idąc tym tokiem rozumowania, dostajemy epkę, która z jednej strony uspokaja fanów, bo mogą posłuchać sobie no...

news

 • Varathron (gr) ujawniają tytuł nowego albumu w klipie wideo

  2022-09-21

  Greccy weterani z Varathron pracują nad nowym albumem, następcą "Patriarchs of Evil" z 2018. Formacja wypuściła klimatyczny trailer, w którym możemy usłyszeć trochę nowej muzyki i poznać tytuł nadchodzącego albumu:


  Perkusję nagrano w Noisyland Recordings. Reszta albumu zostanie zarejestrowana w Suncord Audiolab; "The Crimson Temple" ukaże się nakładem Agonia Records. Datę wydania poznamy wkrótce.

  Komentarz zespołu: "Nowa płyta staje się rzeczywistością. Po raz kolejny wyruszamy w podróż pod ciemnym niebem. W tej chwili nie możemy wiele odsłonić, ale możemy obiecać, że włożyliśmy w to nasze serce i duszę. Z czystą pasją jesteśmy teraz w samym sercu kreacji".

  "Nigdy nie zapomnimy wyrazić naszej głębokiej wdzięczności za Wasze ogromne wsparcie przez te wszystkie lata. Więcej ekscytujących wiadomości nadejdzie w ciągu najbliższych kilku miesięcy, wraz z długo skrywanym sekretem, na temat którego milczeliśmy od dwóch lat".

   "Nie możemy się doczekać by się wszystkim podzielić! Biada Piekielnej Nocy! Na tronie w Otchłani!"

  Koncerty:
  15/10/2022 – Metal Gates Festival, Bucharest, RO
  05/11/2022 – Winter Rising Festival, Bessancourt, FRA
  20/11/2022 – Iron Fest, Yerevan, AM
  28/01/2023 – Rites of North, Oulu, FI
  19/05/2023 – Steelfest Open Air, Hyvinkää, FI

  Skład:
  Stefan Necroabyssious - wokal
  Achilleas C - gitara
  Sotiris - gitara
  Stratos - bass
  Haris - perkusja


  VARATHRON on-line:
  Website: varathron.com
  Webshop: shop.varathron.com
  Facebook: www.facebook.com/VarathronOfficial/
  YouTube: www.youtube.com/user/VarathronTV
  Instagram: www.instagram.com/varathron_official/

  Agonia Records:
  Website: agoniarecords.com
  Webshop: agoniarecords.com/store
  Facebook: facebook.com/agoniarecords
  Twitter: twitter.com/agoniarecords
  SoundCloud: soundcloud.com/agoniarecords
  Bandcamp: agoniarecords.bandcamp.com
  Instagram: instagram.com/agoniarecordsofficial
  YouTube: youtube.com/AgoniaRec

  added by: Olo
  source: Agonia Records

  VarathronAgonia RecordsNoisyland RecordingsSuncord Audiolab


Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.