news

the newest reviews

Epitome

ROTend ___2022
Przyszło nam czekać osiem długich lat na nowy album rzeźników z Epitome. Koniec końców jednak wybiła godzina "W" i płyta zagościła w moim odtwarzaczu. Pierwsze takty są powolne, ciężkie, jakby przygotowywały nieświadomych słuchaczy na zbliżającą się dźwiękową masakrę, a ta rozpoczyna się już po kilkunastu sekundach. Trwa nieprzerwanie przez następne 30 minut p...

Hostia

Resurrected meat ___2022
Tym wszystkim, którzy nie mogą doczekać się najnowszego, pełnowymiarowego albumu Hostii, gentelmeni tworzący muzykę w tym projekcie postanowili przyjść z pomocą i nieco ulżyć wszystkim zniecierpliwionym owieczkom. Jak wiadomo, nic tak nie cieszy jak porcja nowej muzyki - idąc tym tokiem rozumowania, dostajemy epkę, która z jednej strony uspokaja fanów, bo mogą posłuchać sobie no...

news

 • Krisiun (br) - klip do kawałka "Swords Into Flesh" z nadchodzącej płyty

  2022-07-17

  Brazylijczycy z Krisiun opublikowali kolejny klip do jednego z utworów z zaplanowanej na 29 lipca płyty "Mortem Solis" (Century Media).  Tym razem reżyser Estevam Romera zobrazował trzeci utwór "Swords Into Flesh": 

   

  Tytuł "Mortem Solis" możemy tłumaczyć z łaciny jako "Śmierć Słońca". Nagrania krążka miały miejsce w ich rodzimym Family Mob Studio, z którego korzystali w przeszłości m.in. Ratos De Porão i Crypta. Miks i mastering "Mortem Solis" to dzieło Amerykanina Marka Lewisa (m.in. Kataklysm, Deicide, The Black Dahlia Murder). Za okładkę odpowiada Marcelo Vasco, który pracował wcześniej dla m.in. Slayer, Venom, czy Dark Funeral.

  Spis utworów:
  1. Sworn Enemies
  2. Serpent Messiah
  3. Swords into Flesh
  4. Necronomical
  5. Tomb of the Nameless
  6. Dawn Sun Carnage (Intro)
  7. Temple of the Abattoir
  8. War Blood Hammer
  9. As Angels Burn
  10. Worm God
  11. Death of the Sun * Bonus Track

  “Mortem Solis” dostępne jest w limitowanym digipaku (z bonusem w postaci kawałka “Death of the Sun), w formatach cyfrowych, oraz jako 180-gramowy LP.

  Dostępne wersje winyla:
  Czarny LP – nielimitowany
  Przezroczysty pomarańczowy LP – limit do 300 szt., dostępne przez CM Distro & Webshop Europe

  Czysty, przezroczysty LP – limit do 300 szt., dostępne w EMP
  Złoty LP – limit do 300 szt., dostępne w Nuclear Blast 

   

  www.facebook.com/krisiun.official
  www.instagram.com/krisiun
  www.krisiun.com.br

  added by: Olo
  source: fb / Krisiun

  KrisiunCentury MediaCentury Media RecordsFamily Mob StudioMark LewisMarcelo VascoEstevam Romera


Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.