news

the newest reviews

Crucifier

Say Your Prayers ___2022
Zdecydowanie najsłabszy materiał Crucifier jaki znam. OK, rozumiem, że wydawnictwa mniejszego formatu rządzą się często swoimi prawami, że zespoły pozwalają sobie na eksperymenty, ale mimo wszystko wciąż nie rozumiem dlaczego ekipa o takim statusie wypuszcza materiał, który nie dorasta poziomem nawet do ich pierwszych demówek. Szanuję ogólnie pojętą pogardę Crucifier dla techni...

Mastectomy

Supreme Art of Extermination ___2021
Imponująca jest cierpliwość, pracowitość i oddanie jakie Adam wkłada w swoją twórczość. W stylistyce brutal-slam-gore-czy-co-tam-sobie-dodacie-jeszcze death metalu czuje się przy tym jak pocisk z javelina w ruskim czołgu i nie ustaje w serwowaniu nam kolejnych krwawych scenariuszy muzycznych. Podoba mi się ten konsekwentnie dawkowany, niezbyt szybki groove i cedząca się sadystycznie...

news

 • Mastectomy (pl) - nowa EP na horyzoncie

  2022-06-12

  Mastectomy idąc za ciosem zapowiada kolejną epkę o wszystko mówiącym tytule "Ku zagładzie", zawierający 5 zupełnie nowych pioseneczek plus covery Mortician i Putrid pile. Za nagranie i mix tego materiału odpowiada tym razem Filip Mieszkalski, na co dzień udzielający się w Mentally Blind. Okładkę autorstwa Damiana Augustyniaka wygląda tak jak poniżej. Materiał prawdopodobnie ponownie wyjdzie pod szyldem Rotten Music.

  Setlista:
  1/ Obłąkany Rzeźnik
  2/ Narkolewica
  3/ Patologiczny Krzewiciel Prawdy
  4/ Regulator Przyrostu Ludności
  5/ Przymusowa Zmiana Płci
  6/ Be my victim [Mortician]
  7/ Rush-Hour Killing Spree [Putrid pile] 

   

  www.facebook.com/Mastectomy666

  added by: Olo
  source: Adam Nowak / Mastectomy

  MastectomyRotten MusicAdam NowakFilip MieszkalskiDamian Augustyniak


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.