news

the newest reviews

Crucifier

Say Your Prayers ___2022
Zdecydowanie najsłabszy materiał Crucifier jaki znam. OK, rozumiem, że wydawnictwa mniejszego formatu rządzą się często swoimi prawami, że zespoły pozwalają sobie na eksperymenty, ale mimo wszystko wciąż nie rozumiem dlaczego ekipa o takim statusie wypuszcza materiał, który nie dorasta poziomem nawet do ich pierwszych demówek. Szanuję ogólnie pojętą pogardę Crucifier dla techni...

Mastectomy

Supreme Art of Extermination ___2021
Imponująca jest cierpliwość, pracowitość i oddanie jakie Adam wkłada w swoją twórczość. W stylistyce brutal-slam-gore-czy-co-tam-sobie-dodacie-jeszcze death metalu czuje się przy tym jak pocisk z javelina w ruskim czołgu i nie ustaje w serwowaniu nam kolejnych krwawych scenariuszy muzycznych. Podoba mi się ten konsekwentnie dawkowany, niezbyt szybki groove i cedząca się sadystycznie...

news

 • Weregoat (us) - nowy minialbum w połowie sierpnia, utwór do odsłuchu

  2022-06-07

  12 sierpnia nakładem Iron Bonehead we współpracy z Parasitic Records ukazuje się nowy minialbum niszczycielskiego trio z Portland zatytułowany "The Devil's Lust". Swoje kolekcje będziecie mogli wzbogacić o CD, winyl lub kasetę - lub o wszystko naraz jeżeli macie takiego bzika.

   

  Kilka słów od wydawcy: "Pierwsze, nowe nagrania Weregoat od pięciu lat. Jak zwykle ozdobione ultraseksualną treścią na okładce stworzoną tym razem przez legendarnego Rok'a. Weregoat od samego początku nie traci czasu wizualizując nam to samo swoim bestialskim black/death metalem. Wyjątkowo, produkcja na tym sześcio-utworowym/23-minutowym materiale jest ostrzejsza, bardziej sucha i bardziej chrzęszcząca niż większość ich dotychczasowych bestialstw. Jednak, dzięki tej nowo odkrytej czytelności trio sprawiło, że ich atak jest jeszcze bardziej niezrównoważony niż kiedykolwiek. Każdy element dosłownie atakuje słuchacza pod każdym kątem w trójwymiarze. I, tak jak udowodnili na tych paru swoich płytach z ostatniej dekady, Weregoat mają talent do autentycznej chwytliwości, co jeszcze bardziej dystansuje ich od kolejnych klonów Black Witchery / Archgoat, za to zbliżając do Vulcano i początków Sepultura."

  Do odsłuchu "Merciless Execution": 

  ironbonehead.de
  www.facebook.com/profile.php?id=100057147502434
  weregoat.bandcamp.com/

  added by: Olo
  source: Iron BoneHead Productions

  WeregoatIron BoneHead ProductionsParasitic Records


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.