news

the newest reviews

Crucifier

Say Your Prayers ___2022
Zdecydowanie najsłabszy materiał Crucifier jaki znam. OK, rozumiem, że wydawnictwa mniejszego formatu rządzą się często swoimi prawami, że zespoły pozwalają sobie na eksperymenty, ale mimo wszystko wciąż nie rozumiem dlaczego ekipa o takim statusie wypuszcza materiał, który nie dorasta poziomem nawet do ich pierwszych demówek. Szanuję ogólnie pojętą pogardę Crucifier dla techni...

Mastectomy

Supreme Art of Extermination ___2021
Imponująca jest cierpliwość, pracowitość i oddanie jakie Adam wkłada w swoją twórczość. W stylistyce brutal-slam-gore-czy-co-tam-sobie-dodacie-jeszcze death metalu czuje się przy tym jak pocisk z javelina w ruskim czołgu i nie ustaje w serwowaniu nam kolejnych krwawych scenariuszy muzycznych. Podoba mi się ten konsekwentnie dawkowany, niezbyt szybki groove i cedząca się sadystycznie...

news

 • Imperial Triumphant (us) publikują klip do nowego utworu "Maximalist Scream" (feat. Snake/Voivod)

  2022-05-20

  22 lipca nakładem Century Media ukazuje się nowy album nowojorskich eksperymentalistów z Imperial Triumphant zatytułowany "Spirit of Ecstasy". Wytwórnia opublikowała dzisiaj wyborny teledysk do kawałka "Maximalist Scream", w którym udzielił się wokalnie sam Snake (Denis Bélanger) z Voivod:

   

  Reżyseria klipu: Steve Blanco 

   

  Lista gości na nowej płycie nie kończy się tylko na Snake'u. Poniżej reszta celebrytów, którzy przewinęli się podczas nagrań:

  Colin Marston - bębny elektroniczne
  Max Gorelick - gitara
  Alex Skolnick - gitara
  Trey Spruance - gitara
  Denis Bélanger - wokal
  Andromeda Anarchia - wokal (chórki)
  Yoshiko Ohara - wokal
  J. Walter Hawkes - puzon
  Ben Hankle - trąbka 

   

  www.facebook.com/imperialtriumphant
  www.imperial-triumphant.com

  added by: Olo
  source: Century Media

  Imperial TriumphantCentury Media RecordsCentury MediaSnakeVoivodSteve Blanco


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.