news

the newest reviews

Malignant Altar

Realms of Exquisite Morbidity ___2021
Pochodzący z Houston Malignant Altar to stosunkowo nowa nazwa na tamtejszej scenie. Powstali w 2018 roku i zdążyli od tego czasu nagrać tylko dwa dema. W ich składzie znajdziemy jednak muzyków, którzy z niejednego pieca głośnik zjarali - zainteresowanych wszystkimi detalami odsyłam na Metal Archives, ale może wystarczy Wam fakt, że przewijają się tam takie nazwy jak choćby grindcore...

Anatomia

Corporeal Torment ___2021
Synergia brutalności z pogrzebowymi zwolnieniami to rzecz jasna nic nowego w oldskulowym death/doom, ale Anatomia (mam nadzieję, że nie muszę nikomu przypominać, że mówimy tu o muzykach z zajebistego Transgressor) przez lata doprowadzili to do dosyć oryginalnej formy, gdzie proporcje pomiędzy tymi faktorami rozłożone są już nie w obrębie pojedynczych utworów, ale CAŁEGO albumu. “...

news

 • Perdition Temple (us) - w czerwcu nowy długograj, ale to tylko cztery nowe utwory

  2022-05-12

  Na 24 czerwca Hells Headbangers zapowiedziała premierę 'specjalnego długograja' Perdition Temple zatytułowanego "Merciless Upheaval". Płyta ma się ukazać na CD, LP i kasecie. Zespół wykorzystał pandemiczny okres na nagranie czterech nowych kawałków i aż czterech coverów. Postanowiono, że materiał, o łącznym czasie 34 minut zostanie wydany jako nowy długograj zespołu. 

  Do odsłuchu dostajemy utwór "Redemption Abattoir":

   

  Spis utworów poniżej:
  1. Merciless Upheaval
  2. Execution Swarm
  3. Redemption Abattoir
  4. In Thrall of Malevolence
  5. Skeletons in the Closet [Infernal Majesty cover]
  6. From The Stars, Nyarlathotep [Shub Niggurath cover
  7. Blood on My Hands [Morbid Angel cover]
  8. Parricide [Pestilence cover]

  Od 2018, oprócz rzecz jasna frontmana i gitarzysty Gene Palubickiego (Angelcorpse, Malefic Throne, Blasphemic Cruelty) skład Perdition Temple zasilają basista Alex Blume (Ares Kingdom, Blasphemic Cruelty) oraz pałker Ron Parmer (Malevolent Creation, Bloodmessiah, Brutality). 

   

  www.hellsheadbangers.com
  www.facebook.com/hellsheadbangers.com
  www.hellsheadbangers.bandcamp.com
  www.instagram.com/hellsheadbangers
  www.twitter.com/hellshead666
  www.youtube.com/user/hellsheadbangers666

  added by: Olo
  source: Hells Headbangers

  Perdition TempleHells HeadbangersGene Palubicki


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.