news

the newest reviews

Malignant Altar

Realms of Exquisite Morbidity ___2021
Pochodzący z Houston Malignant Altar to stosunkowo nowa nazwa na tamtejszej scenie. Powstali w 2018 roku i zdążyli od tego czasu nagrać tylko dwa dema. W ich składzie znajdziemy jednak muzyków, którzy z niejednego pieca głośnik zjarali - zainteresowanych wszystkimi detalami odsyłam na Metal Archives, ale może wystarczy Wam fakt, że przewijają się tam takie nazwy jak choćby grindcore...

Anatomia

Corporeal Torment ___2021
Synergia brutalności z pogrzebowymi zwolnieniami to rzecz jasna nic nowego w oldskulowym death/doom, ale Anatomia (mam nadzieję, że nie muszę nikomu przypominać, że mówimy tu o muzykach z zajebistego Transgressor) przez lata doprowadzili to do dosyć oryginalnej formy, gdzie proporcje pomiędzy tymi faktorami rozłożone są już nie w obrębie pojedynczych utworów, ale CAŁEGO albumu. “...

news

 • Crucifier (us) - nowy minialbum "Say Your Prayers" na początku czerwca

  2022-05-08

  Jeden z najdłużej istniejących amerykańskich podziemniaków - Crucifier wydaje już 1 czerwca w barwach Iron Bonehead swój nowy minialbum zatytułowany "Say Your Prayers". 

  "Say Your Prayers" zawierać ma 5 utworów (w sumie 26 minut) w tym cover Carnivore:

  01 My Soul to Take 6:20    
  02 Foul Deeds Will Rise 5:44    
  03 Into Ash 3:18    
  04 Chime of the Goat's Head Bell 3:59    
  05. Jesus Hitler [Carnivore cover] 5:52

  Poniżej do odsłuchu utwór "Into Ash":


  Jak pisze Iron Bonehead w notce prasowej:
  "Cztery lata po ostatnim nagraniu (długograju Thy Sulfur Throne on High), Crucifier powraca, aby zniszczyć wszystkich pięcioutwiorowym minialbumem "Say Your Prayers". Pierwotny, ale nie prymitywny, dziwny i odjechany, ale  nigdy nie zapominający o metalowym aspekcie. Kwartet ten dostarcza upiorne, pełne brudu doświadczenie, ze szczególnie oszałamiającym wokalem Granta w iście diabelskim delirium, do tego niezrównoważone psychicznie sola Spencera "Madmana" Murphy'ego, również wspomaganego przez Granta. Panowie skutecznie udowadniają, że niesamowite brzmienie Crucifier jest wieczne."

   

  www.ironbonehead.de
  www.ironboneheadproductions.com
  www.facebook.com/IronBoneheadProductions

  added by: Olo
  source: Iron Bonehead Productions

  CrucifierIron Bonehead Productions


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.