news

the newest reviews

Crucifier

Say Your Prayers ___2022
Zdecydowanie najsłabszy materiał Crucifier jaki znam. OK, rozumiem, że wydawnictwa mniejszego formatu rządzą się często swoimi prawami, że zespoły pozwalają sobie na eksperymenty, ale mimo wszystko wciąż nie rozumiem dlaczego ekipa o takim statusie wypuszcza materiał, który nie dorasta poziomem nawet do ich pierwszych demówek. Szanuję ogólnie pojętą pogardę Crucifier dla techni...

Mastectomy

Supreme Art of Extermination ___2021
Imponująca jest cierpliwość, pracowitość i oddanie jakie Adam wkłada w swoją twórczość. W stylistyce brutal-slam-gore-czy-co-tam-sobie-dodacie-jeszcze death metalu czuje się przy tym jak pocisk z javelina w ruskim czołgu i nie ustaje w serwowaniu nam kolejnych krwawych scenariuszy muzycznych. Podoba mi się ten konsekwentnie dawkowany, niezbyt szybki groove i cedząca się sadystycznie...

news

 • Holocausto Canibal (pt) - utwór z udziałem Boba Vigny z Immolation do odsłuchu

  2022-04-21

  27 maja nakładem Selfmadegod Records ukaże się na CD szósty pełniak portugalskich death/grindersów z Holocausto Canibal. Płyta nosi tytuł "Crueza Ferina" i zawiera 19 utworów. Poniżej do odsłuchu pierwszy udostępniony singiel "Êxodo Mortuoso", do którego solo nagrał Bob Vigna z Immolation: 

   

  Nagrania bębnów na "Crueza Ferina" miały miejsce w Rec'n'Roll Studios, gitary i bas w 808 Studios, a wokale w Estúdio 55, gdzie João Ribeiro zrobił też miksy. Za mastering odpowiada Brad Boatright z Audiosiege (m.in. Nails, Obituary, Necrot, Torche, Ulcerate), a za foto z okładki Rui Pires.

  Jak opowiada basista Z. Pedro o "Êxodo Mortuoso": "To pierwszy utwór z albumu i tak naprawdę jeden z pierwszych jakie powstały. Jest to idealna mikstura tego wszystkiego co znaleźć będziecie mogli na nowym albumie - grindującą brutalność, ciężkie przejścia i punkowe bity. Wspaniale było także liczyć na pomoc Boba Vigny z Immolation, który nagrał do tego numeru niesamowite solo."

  Preordery: selfmadegod-store.com/holocaustocanibal 

   

  Lista kawałków na "Crueza Ferina":
  1. Ad Bizarrem Morem
  2. Êxodo Mortuoso
  3. Epicédio Madrigaz
  4. Sinaxe do Sepúlcro Tafófobo
  5. Ancestrais Ritos Hipóxicos
  6. Apresto Executório
  7. Aniquilação Suídea
  8. Ávida Tragação
  9. Congregação da Flama Felídea
  10. Psicótico Interlúdio
  11. Anátemas Nefandos
  12. Esquartejado em Segundos
  13. Prenúncios da Vingança Cavicórnea
  14. Suprema Dominância Taurina
  15. Campas do Negro Breu
  16. Girândolas da Agonia Profunda
  17. Miasmas Onanizantes
  18. Quérulo dos Finados
  19. Sortilégio da Perversão

  HOLOCAUSTO CANIBAL:
  Orca – vocals
  António C. – guitars
  Z. Pedro – bass
  Diogo P. – drums

  www.facebook.com/hcgore
  www.instagram.com/holocaustocanibal
  holocaustocanibal.bandcamp.com
  www.youtube.com/user/Dispareunia
  www.selfmadegod.com
  www.facebook.com/selfmadegod
  www.selfmadegod.bandcamp.com
  www.instagram.com/selfmadegod_records
  www.soundcloud.com/selfmadegodrecords
  www.youtube.com/user/SelfmadegodRecords

  added by: Olo
  source: Earsplit PR

  Holocausto CanibalSelfmadegod RecordsBob VignaImmolation


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.