news

the newest reviews

Malignant Altar

Realms of Exquisite Morbidity ___2021
Pochodzący z Houston Malignant Altar to stosunkowo nowa nazwa na tamtejszej scenie. Powstali w 2018 roku i zdążyli od tego czasu nagrać tylko dwa dema. W ich składzie znajdziemy jednak muzyków, którzy z niejednego pieca głośnik zjarali - zainteresowanych wszystkimi detalami odsyłam na Metal Archives, ale może wystarczy Wam fakt, że przewijają się tam takie nazwy jak choćby grindcore...

Anatomia

Corporeal Torment ___2021
Synergia brutalności z pogrzebowymi zwolnieniami to rzecz jasna nic nowego w oldskulowym death/doom, ale Anatomia (mam nadzieję, że nie muszę nikomu przypominać, że mówimy tu o muzykach z zajebistego Transgressor) przez lata doprowadzili to do dosyć oryginalnej formy, gdzie proporcje pomiędzy tymi faktorami rozłożone są już nie w obrębie pojedynczych utworów, ale CAŁEGO albumu. “...

news

 • Immolation (us) - drugi singiel z nowego albumu "Acts of God"

  2022-01-22

  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 18 lutego nakładem Nuclear Blast ukaże się nowy album Immolation "Acts of God". Mieliśmy już okazję posłuchać utworu "Apostle" zamykającego krążek, a teraz czas na "The Age of No Light":

   

  Jak czytamy w komentarzu zespołu: "W utworze tym usłyszeć możecie zarówno te bardziej ekstremalne elementy, ale także mroczniejsze, cięższe momenty, które przewijają się przez cały album. Jest to intensywny i wściekły utwór, który nie daje wytchnienia od samego początku i myślę, że Bob naprawdę wykonał niesamowitą robotę w wizualnym uchwyceniu tej dźwiękowej furii, jak również mrocznej esencji tgo kawałka w tym klipie. Mamy nadzieję, że wszystkim się spodoba! "

  Zamówienia: www.immolation.info/acts-of-god 

  Na początku tego roku Nuclear Blast opublikowała także pierwszą część raportu z nagrań "Acts of God". Można ją zobaczyć tutaj: www.youtube.com/watch?v=d4wElCADIRc


  www.immolation.info/
  www.facebook.com/immolation
  www.instagram.com/immolation_band/
  immolation-store.com
  www.nuclearblast.de

  added by: Olo
  source: fb / Immolation

  ImmolationNuclear Blast Records


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.