news

the newest reviews

Malignant Altar

Realms of Exquisite Morbidity ___2021
Pochodzący z Houston Malignant Altar to stosunkowo nowa nazwa na tamtejszej scenie. Powstali w 2018 roku i zdążyli od tego czasu nagrać tylko dwa dema. W ich składzie znajdziemy jednak muzyków, którzy z niejednego pieca głośnik zjarali - zainteresowanych wszystkimi detalami odsyłam na Metal Archives, ale może wystarczy Wam fakt, że przewijają się tam takie nazwy jak choćby grindcore...

Anatomia

Corporeal Torment ___2021
Synergia brutalności z pogrzebowymi zwolnieniami to rzecz jasna nic nowego w oldskulowym death/doom, ale Anatomia (mam nadzieję, że nie muszę nikomu przypominać, że mówimy tu o muzykach z zajebistego Transgressor) przez lata doprowadzili to do dosyć oryginalnej formy, gdzie proporcje pomiędzy tymi faktorami rozłożone są już nie w obrębie pojedynczych utworów, ale CAŁEGO albumu. “...

news

 • Dark Funeral (se) upubliczniają spis kawałków i okładkę nowej płyty

  2021-12-26

  Jak donosi Century Media, nowy album Dark Funeral będzie nosił tytuł "We Are The Apocalypse" i ukaże się 18 marca 2022r. Pierwszy singiel mamy usłyszeć 7 stycznia. Na razie musi nam wystarczyć spis kawałków i okładka autorstwa Marcelo Vasco.

  1. Nightfall [5:13]
  2.Let The Devil In [4:40]
  3.When Our Vengeance is Done [4:20]
  4. Nosferatu [4:41]
  5. When I’m Gone [5:46]
  6. Beyond The Grave [5:08]
  7.A Beast To Praise [4:49]
  8. Leviathan [4:34]
  9. We Are The Apocalypse [4:33]

   

   

   

  www.facebook.com/darkfuneral
  www.darkfuneral.se

  added by: Olo
  source: Century Media

  Dark FuneralCentury Media RecordsMarcelo Vasco


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.