news

the newest reviews

Crucifier

Say Your Prayers ___2022
Zdecydowanie najsłabszy materiał Crucifier jaki znam. OK, rozumiem, że wydawnictwa mniejszego formatu rządzą się często swoimi prawami, że zespoły pozwalają sobie na eksperymenty, ale mimo wszystko wciąż nie rozumiem dlaczego ekipa o takim statusie wypuszcza materiał, który nie dorasta poziomem nawet do ich pierwszych demówek. Szanuję ogólnie pojętą pogardę Crucifier dla techni...

Mastectomy

Supreme Art of Extermination ___2021
Imponująca jest cierpliwość, pracowitość i oddanie jakie Adam wkłada w swoją twórczość. W stylistyce brutal-slam-gore-czy-co-tam-sobie-dodacie-jeszcze death metalu czuje się przy tym jak pocisk z javelina w ruskim czołgu i nie ustaje w serwowaniu nam kolejnych krwawych scenariuszy muzycznych. Podoba mi się ten konsekwentnie dawkowany, niezbyt szybki groove i cedząca się sadystycznie...

news

 • Napalm Death (uk) - nowy minialbum w lutym, utwór do odsłuchu

  2021-12-11

  Brytyjska legenda grindcore'a ogłosiła wczoraj (10.12) swój nowy minialbum "Resentment is Always Seismic – a final throw of Throes". Ma on się ukazać 11 lutego 2022 (Century Media) i poniżej możecie posłuchać z niej pierwszego singla "Narcissus":

   

  Preordery: napalmdeath.lnk.to/ResentmentIsAlwaysSeismic-AFinalThrowOfThroesID

  Spis kawałków:
  1.  Narcissus  03:08   
  2.  Resentment Always Simmers  04:16   
  3.  By Proxy  02:22   
  4.  People Pie (Slab! cover)  04:24   
  5.  Man Bites Dogged  04:25   
  6.  Slaver Through a Repeat Performance  03:47   
  7.  Don't Need It (Bad Brains cover)  01:05   
  8.  Resentment Is Always Seismic (Dark Sky Burial Dirge)  05:58   
  Łączny czas:  29:25 

   

  www.facebook.com/officialnapalmdeath
  napalmdeath.org

  added by: Olo
  source: fb / Napalm Death

  Napalm DeathCentury Media Records


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.