news

the newest reviews

Crucifier

Say Your Prayers ___2022
Zdecydowanie najsłabszy materiał Crucifier jaki znam. OK, rozumiem, że wydawnictwa mniejszego formatu rządzą się często swoimi prawami, że zespoły pozwalają sobie na eksperymenty, ale mimo wszystko wciąż nie rozumiem dlaczego ekipa o takim statusie wypuszcza materiał, który nie dorasta poziomem nawet do ich pierwszych demówek. Szanuję ogólnie pojętą pogardę Crucifier dla techni...

Mastectomy

Supreme Art of Extermination ___2021
Imponująca jest cierpliwość, pracowitość i oddanie jakie Adam wkłada w swoją twórczość. W stylistyce brutal-slam-gore-czy-co-tam-sobie-dodacie-jeszcze death metalu czuje się przy tym jak pocisk z javelina w ruskim czołgu i nie ustaje w serwowaniu nam kolejnych krwawych scenariuszy muzycznych. Podoba mi się ten konsekwentnie dawkowany, niezbyt szybki groove i cedząca się sadystycznie...

news

 • Old Coven (us) - w przyszłym roku dwa 12" wydawnictwa w barwach Under The Sign Of Garazel

  2021-12-10

  Zapowiadany na ten rok 12"MLP amerykańskiego Old Coven "Mysteries of The Dark Occult" z przyczyn niezależnych od wytwórni nie ukaże się w tym roku. Ale nie ma tego złego co by na jeszcze gorsze nie wyszło. W związku z powyższym Under The Sign Of Garazel ogłasza, że w 2022 roku wyda dwa materiały Amerykanów. Oprócz wspomnianego 12" MLP "Mysteries of The Dark Occult", który wytłoczony będzie na 250 czerwonych winylach i zawiera trzy nowe utwory z 2021 roku plus trzy utwory z koncertu zagranego w 2019 roku do sprzedaży trafi także winylowe wznowienie "The Awake of Ascendant Darkness" (limit do 250 szt. czarnych, 12" winyli). Oba materiały są już w tłoczni.

  Poniżej do odsłuchu utwór z nadchodzącego minialbumu "Mysteries of The Dark Occult":

   

   

  www.facebook.com/utsogp/
  www.utsogp.pl

  added by: Olo
  source: Under The Sign Of Garazel

  Old CovenUnder The Sign Of Garazel


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.