news

the newest reviews

Malignant Altar

Realms of Exquisite Morbidity ___2021
Pochodzący z Houston Malignant Altar to stosunkowo nowa nazwa na tamtejszej scenie. Powstali w 2018 roku i zdążyli od tego czasu nagrać tylko dwa dema. W ich składzie znajdziemy jednak muzyków, którzy z niejednego pieca głośnik zjarali - zainteresowanych wszystkimi detalami odsyłam na Metal Archives, ale może wystarczy Wam fakt, że przewijają się tam takie nazwy jak choćby grindcore...

Anatomia

Corporeal Torment ___2021
Synergia brutalności z pogrzebowymi zwolnieniami to rzecz jasna nic nowego w oldskulowym death/doom, ale Anatomia (mam nadzieję, że nie muszę nikomu przypominać, że mówimy tu o muzykach z zajebistego Transgressor) przez lata doprowadzili to do dosyć oryginalnej formy, gdzie proporcje pomiędzy tymi faktorami rozłożone są już nie w obrębie pojedynczych utworów, ale CAŁEGO albumu. “...

news

 • Ültra Raptör (ca) publikują utwór z nadchodzącego, debiutanckiego długograja

  2021-10-07

  Kanadyjscy speed/heavy metalowcy z  Ültra Raptör opublikowali właśnie klip z wizualizacjami do kawałka "Caustic Shower", który jest już trzecim upublicznionym singlem z ich nadchodzącego debiutanckiego albumu "Tyrants", który 9 listopada wyda Fighter Records na CD, 12"LP, kasecie i w formatach cyfrowych.


  01. Missile (Metal Warrior)
  02. Cybörg-Rex
  03. Take Me Back
  04. An Offering to the Tyrant
  05. Nightslasher
  06. Gale Runner
  07. The Quest for Relics
  08. Winds of Vengeance
  09. Caustic Shower
  10. SpaceFighter (442 AlphaClass Pegasus SubC35.2)

  Styl Ültra Raptör to szybki i intensywny spead/heavy metal z wpływami Savage Grace, wczesnego Running Wild, Judas Priest, Rage, Exciter, wczesnego Angel Dust, czy też Savatage - generalnie kładąc nacisk na chwytliwe riffy i melodie z towarzyszącymi im znakomitymi  solówkami, bezlitosną pracą sekcji rytmicznej i uzupełniającym zjadliwy charakter całości dynamiczny wokal.

  Pre-order CD: shop.xtreemmusic.com/english.item.index.php?&id=23513
  Pre-order 12"LP (splatter): shop.xtreemmusic.com/english.item.index.php?&id=23514
  Pre-order 12"LP (czarny): shop.xtreemmusic.com/english.item.index.php?&id=23515
  Pre-order kasety: shop.xtreemmusic.com/english.item.index.php?&id=23516

   

  www.facebook.com/UltraRaptor

  added by: Olo
  source: Fighter Records PR

  Ültra RaptörFighter Records


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.