news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Ültra Raptör (ca) publikują utwór z nadchodzącego, debiutanckiego długograja

  2021-10-07

  Kanadyjscy speed/heavy metalowcy z  Ültra Raptör opublikowali właśnie klip z wizualizacjami do kawałka "Caustic Shower", który jest już trzecim upublicznionym singlem z ich nadchodzącego debiutanckiego albumu "Tyrants", który 9 listopada wyda Fighter Records na CD, 12"LP, kasecie i w formatach cyfrowych.


  01. Missile (Metal Warrior)
  02. Cybörg-Rex
  03. Take Me Back
  04. An Offering to the Tyrant
  05. Nightslasher
  06. Gale Runner
  07. The Quest for Relics
  08. Winds of Vengeance
  09. Caustic Shower
  10. SpaceFighter (442 AlphaClass Pegasus SubC35.2)

  Styl Ültra Raptör to szybki i intensywny spead/heavy metal z wpływami Savage Grace, wczesnego Running Wild, Judas Priest, Rage, Exciter, wczesnego Angel Dust, czy też Savatage - generalnie kładąc nacisk na chwytliwe riffy i melodie z towarzyszącymi im znakomitymi  solówkami, bezlitosną pracą sekcji rytmicznej i uzupełniającym zjadliwy charakter całości dynamiczny wokal.

  Pre-order CD: shop.xtreemmusic.com/english.item.index.php?&id=23513
  Pre-order 12"LP (splatter): shop.xtreemmusic.com/english.item.index.php?&id=23514
  Pre-order 12"LP (czarny): shop.xtreemmusic.com/english.item.index.php?&id=23515
  Pre-order kasety: shop.xtreemmusic.com/english.item.index.php?&id=23516

   

  www.facebook.com/UltraRaptor

  added by: Olo
  source: Fighter Records PR

  Ültra RaptörFighter Records


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.