news

the newest reviews

Malignant Altar

Realms of Exquisite Morbidity ___2021
Pochodzący z Houston Malignant Altar to stosunkowo nowa nazwa na tamtejszej scenie. Powstali w 2018 roku i zdążyli od tego czasu nagrać tylko dwa dema. W ich składzie znajdziemy jednak muzyków, którzy z niejednego pieca głośnik zjarali - zainteresowanych wszystkimi detalami odsyłam na Metal Archives, ale może wystarczy Wam fakt, że przewijają się tam takie nazwy jak choćby grindcore...

Anatomia

Corporeal Torment ___2021
Synergia brutalności z pogrzebowymi zwolnieniami to rzecz jasna nic nowego w oldskulowym death/doom, ale Anatomia (mam nadzieję, że nie muszę nikomu przypominać, że mówimy tu o muzykach z zajebistego Transgressor) przez lata doprowadzili to do dosyć oryginalnej formy, gdzie proporcje pomiędzy tymi faktorami rozłożone są już nie w obrębie pojedynczych utworów, ale CAŁEGO albumu. “...

news

 • Rexul (de) zadebiutuje w barwach F.D.A Records

  2021-09-23

  Niemiecki Rexul to nowy nabytek ich rodzimej F.D.A Records. Chwytliwy i brutalny, motoryczny death metal gdzieś z rejonów Bolt Thrower i Brutality. Ich debiutancki album "Erebus ... Virtuosus ... Alpha ..." ukazać się ma 26 listopada na CD i w wersji cyfrowej oraz 15 marca 2022 na winylu (jeżeli zamówicie winyl w preorderze to już 26 listopada dostaniecie link do wersji cyfrowej).

  Poniżej do odsłuchu utwór "Intergalactic Eyes":


  Przedsprzedaż na fda-records.com

  Tracklista:
  01. 999
  02. Intergalactic Eyes
  03. Reentry In Emptiness
  04. The Light
  05. Entlightened by the Morning Star
  06. Fraternitas of an Old Noir Latreia
  07. 333
  08. Immaculate Vengeance
  09. Curia
  10. The Darkness
  11. Undead Between The Column of Salomon
  12. Laudatio Per Mortem
  13. 666


  fda-records.com/

  added by: Olo
  source: F.D.A. Records

  RexulF.D.A. Records


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.