news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Revel in Flesh (de) - zmiana basisty

  2021-09-23

  Niemieccy death metalowcy z Revel In Flesh poinformowali kilka dni temu, że po prawie dekadzie wspólnej gry ich szeregi opuszcza basista Gøtzberg aka Sebastian. Jak sam tłumaczy "wiele zmieniło się w moim życiu w ostatnich kilku miesiącach, wiele rzeczy wymaga więcej uwagi niż wcześniej i nie mogę już poświęcić Revel In Flesh tyle czasu ile ten zespół wymaga".

  Revel In Flesh ogłosili kilka dni później jego następcę - jest to niejaki Jonasson, który ostro pracuje na próbach bowiem już jutro wystąpić ma z zespołem na Party.San Herbstoffensive II w niemieckim Weimarze. Poniżej zdjęcie nowego specjalisty od czterech grubych strun w Revel In Flesh.


  www.facebook.com/profile.php?id=100044540135116
  www.revelinflesh.com/

  added by: Olo
  source: fb / Revel In Flesh

  Revel In Flesh


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.