news

the newest reviews

Thy Worshiper

Bajki o Staruchu ___2021
Nawet nie będąc wielkim fanem dotychczasowej twórczości Thy Worshiper, nawet jeżeli cały folk metal, staje komuś regularnie ością w gardle, to nie można odmówić tej ekipie otwartości, oryginalności, konsekwencji i intrygującej, specyficznej tylko dla nich poetyki i pomysłu na przetwarzanie ludowych motywów. Thy Worshiper jest poza tym jednym z tych twórców, których muzyczny klu...

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

news

 • Hypocrisy (se) - utwór z nadchodzącego albumu

  2021-09-13

  26 listopada nakładem Nuclear Blast ukaże się nowy album szwedzkich weteranów z Hypocrisy zatytułowany "Worship". Poniżej możecie zobaczyć okładkę autorstwa amerykańskiego grafika Blake'a Armstronga no i przede wszystkim obejrzeć klip i posłuchać pierwszego singla z tej płyty - "Chemical Whore":

   

  Jak przedstawia krótko nowy kawałek notka od zespołu: "Historia tego utworu jest dłuższa niż może się wydawać. Został on napisany w 2018, a klip nakręciliśmy rok później. Wszystko co tu widzicie powstało przed pandemią, gdy świat funkcjonował jeszcze względnie normalnie. Najwidoczniej utwór ten czekał na swój właściwy moment..."

  Nagrania i miksy miały miejsce oczywiście w należącym do Petera Tägtgrena Abyss Studio AB. Mastering robił im Svante Forsbäck w Chartmakers Audio Mastering.

  Preordery: hypocrisyband.com/worship

   

  www.facebook.com/hypocrisy
  www.hypocrisyband.com

  added by: Olo
  source: fb / Hypocrisy

  HypocrisyNuclear BlastPeter TägtgrenAbyss StudioSvante ForsbäckChartmakers Audio MasteringBlake Armstrong


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.