news





the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...





War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...





news

 • Disinfect (de) - nowy basista

  2021-06-22

  Wydawani przez Brute Music niemieccy death metalowcy z Disinfect informują o dokoptowaniu do składu nowego, młodego i ambitnego basowego. Ma na imię Lukas i sprzęt jakiego używa to Ibanez SR306EB, Orange Terror Bass. Na szczycie listy jego ulubionych kapel królują Origin, Cannibal Corpse, Carach Angren, Archspire, Nile, Necrophagist, a za swoją największą inspirację uważa Jareda Smitha z Archspire i Alexa Webstera (Cannibal Corpse).

  Jak opowiada o swoich początkach: "Moja miłość do ekstremalnego metalu zaczęła się, gdy usłyszałem "Ithyphallic" Nile w 2008 roku, ale wtedy skupiałem się jeszcze na grze na gitarze. W 2020 miałem szczęście, gdy Disinfect szukali nowego basisty i aplikowałem ze swoim wykonaniem "Hammer Smashed Face" udowadniając, że podołam grać death metal na basie."


  www.disinfect.de
  www.facebook.com/disinfectofficial
  www.youtube.com/user/DISINFECT666
  disinfect.bandcamp.com
  www.instagram.com/disinfect_band
  twitter.com/Disinfect666

  added by: Olo
  source: Brute Music

  DisinfectBrute Music


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.