news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Killing Addiction (us) - "Mind of a New God" już po premierze, na razie tylko cyfrowej

  2021-06-02

  Po kilku opóźnieniach, 1 czerwca premiery swojej doczekał się wreszcie, zapowiadany już na początku roku drugi album florydzkiego Killing Addiction "Mind of a New God". Niestety na razie tylko cyfrowej. Z powodu opóźnień w tłoczni CD dotrą do wydawcy w przyszłym tygodniu, a winyle być może jeszcze później.

  Przypominamy, że  po śmierci swojego gitarzysty Chada - jednego z braci Baileyów (założycieli zespołu) postanowili kontynuować granie ku jego pamięci i nowy album zatytułowali tak, jaki tytuł nosił ich ostatni wspólnie napisany kawałek, jeszcze przed jego śmiercią.

  Nagrania "Mind of a New God" miały miejsce w tym samym studio, w którym nagrywali swoje ostatnie dwie epki - czyli Helton Music Studios. Za okładkę odpowiada Samuel Araya (tworzył dla m.in. Cradle of Filth, Elvenking, Dark Moor).

  Spis kawałków:
  1. Mind of a New God
  2. As Utopia Burns
  3. Prophecy Armageddon
  4. Destroyer of Worlds
  5. Lives Unworthy of Life
  6. Dark Realm Atrocity
  7. Condemned to Nothingness
  8. The Chaos Older than Time
  9. Altered at Birth

  Poniżej cały album do sprawdzenia z Bandcampa:

   

   

  www.xtreemmusic.com/shop/
  www.facebook.com/killingaddiction

  added by: Olo
  source: Xtreem Music

  Killing AddictionXtreem Music


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.