news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Koncert online Emperor (no) z gościnnym udziałem byłych członków (Mortiis i Faust) 23 maja

  2021-05-22

  W 2021r. mija 30 lat od założenia Emperor. Jako, że w obecnej, epidemicznej sytuacji wszelkie plany koncertowe wzięły w łeb to Emperor zaprasza na wyjątkowe wydarzenie dostępne odpłatnie w streamingu zatytułowane "A Night of Emperial Wrath 2021". Koncert będzie miał miejsce w Notodden Theatre w niedzielę 23 maja i jego streaming rozpocznie się o godz. 20.00 naszego czasu.

  Set zawierać ma numery z całego katalogu zespołu, a gościnnie pojawić się ma pierwszy basista Emperor - Mortiis, który grał na demo "Wrath of the Tyrant", epce "As the Shadows Rise" i minialbumie "Emperor" oraz pałker Faust, który pojawił się na epce "As the Shadows Rise", miniLP "Emperor" i ikonicznym "In the Nightside Eclipse".

  Preorder biletów na to wirtualne wydarzenie tutaj: emperor.munin.live


  added by: Olo
  source: fb / Emperor

  EmperorMortiisFaustNotodden Theatre


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.