news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Drawn and Quartered (us) udostępnia utwór z nadchodzącego, ósmego albumu

  2021-05-14

  Na 2 lipca zapowiedziane jest przez Krucyator Productions wydanie "Congregation Pestilence" - ósmego dużego krążka weteranów death metalowego mroku z Seattle Drawn and Quartered. Wydawca udostępnił właśnie pierwszy utwór z tego wydawnictwa.


  Nagrania całości miały miejsce w prywatnym studio Kuciemby (Plague Pit), a
  jedynie bębny zarejestrowano w Die Burning Studio u Chrisa Manino.

  Track list :
  1 Death's Disciple
  2 Age Of Ignorance
  3 Oblivion Pilgrimage
  4 Proliferation Of Disease
  5 Dispensation (Rise Of The Antichrist)
  6 Six Devils (Trepanation)
  7 Carnage Atrocity
  8 Rotting Abomination (The Cleansing)
  9 Congregation Pestilence

  Aktualny skład:
  Kelly Shane Kuciemba – Six Knives of Plague and Darkness
  Herb Burke – Four Mass Graves, Contagion Delivery
  Simon Dorfman – Hammers of Pestilent Bloodshed

   

  www.facebook.com/drawnandquartered
  www.facebook.com/krucyatorproductions
  krucyatorproductions.e-monsite.com/
  krucyator.bandcamp.com

  added by: Olo
  source: Krucyator Productions

  Drawn and QuarteredKrucyator ProductionsKelly Shane KuciembaDie Burning StudioChris Manino


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.