news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Labyrinth Entrance (pl) - szczegóły nowego albumu, pierwszy singiel udostępniony

  2021-05-14

  Cztery lata po wydaniu "Monumental Bitterness", całkiem nieźle przyjętego debiutanckiego długograja Labyrinth Entrance dostajemy nowy album tego jednosobowego projektu Hungera znanego ze Stillborn i Horror of Naatu. Drugi album ma nosić tytuł "Deplore the Vanity" i jego nagrania miały miejsce w 666Studio zimą na przełomie 2019 i 2020 roku. Godz ov War udostępniło pierwszy singiel z tej płyty, "Absence of Light Surrounding":


  Nad nagraniami, miksami i masteringiem czuwał Michał Grabowski. Partię pianina w "Drowned" zagrała Łucja Cieśla. Zdjęcie z okładki jest autorstwa Katarzyny Urbanek z SEI Art, a layout i design całości zrobił Black Team Design.

  Lista utworów:
  01. Spirituality I
  02. Absence of Light Surrounding
  03. Spirituality II
  04. Dogma Hexagram
  05. Spirituality III
  06. Supreme Rapture
  07. Paroxysm of Blakk Kult
  08. Dissolving Weakness
  09. Deplore the Vanity
  10. Presence of Great Sadness
  11. Drowned

   

  www.facebook.com/godzovwar/
  www.facebook.com/labyrinth.entrance
  godzovwar.com

  added by: Olo
  source: Godz Ov War Productions

  Labyrinth EntranceGodz Ov War ProductionsMichał GrabowskiŁucja CieślaKatarzyna UrbanekBlack Team DesignStillbornHorror of Naatu


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.