news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Fear Factory (us) - video do pierwszego singla z nadchodzącej płyty

  2021-05-09

  Fear Factory opublikowali klip do pierwszego ujawnionego kawałka z ich nadchodzącej płyty "Aggression Continuum", którą Nuclear Blast planuje wydać 18 czerwca. "Aggression Continuum" to 10-ty studyjny album Fear Factory i znalazło się na nim 10 nowych utworów zespołu. Wideo do utworu "Disruptor" możecie obejrzeć > tutaj <.

  Preordery w sklepie Nuclear Blast lub na Mystic.pl

  Pomimo, że Burton C. Bell opuścił Fear Factory w zeszłym roku na "Aggression Continuum" wciąż możemy usłyszeć jego głos bowiem nagrania miały miejsce w 2017. Jest to więc ostatni album FF z jego udziałem.

  Jak opowiada Dino Cazares o nowym krążku: "Jest to jedno z tych osiągnięć, z którego jestem bardzo dumny i jestem niezmiernie podekscytowany, że w końcu się ukaże. Było masę personalnej walki, poświęceń i prawnych kwestii związanych z tym wydawnictwem. Prawie nie doszłoby do jego wydania, ale dzięki niezwykłej determinacji, masie ciężkiej pracy i nie poddawaniu się w walce jest on wreszcie gotowy, aby przedstawić go światu. Miałem poczucie, że po raz kolejny muszę udowodnić sobie, że potrafię zrobić kolejny materiał lepszy niż poprzedni. Posłuchajcie, a zrozumiecie! Ten album kipi wkurwieniem! Bez żadnego targowania się, bez uzasadniania, bez litości, wyrzutów sumienia i strachu. I w żadnym wypadku nie przestanie aż nie uzależni Cię od siebie. Musisz wciąż walczyć o przetrwanie w Kontinuum Agresji".

  Bell ogłosił swoje odejście z Fear Factory we wrześniu ubiegłego roku. Jak twierdził głównym powodem jego rezygnacji były zespołowe, prawne bitwy, które, jak twierdził doprowadziły go do 'finansowego paraliżu'. Zespół był mocno zaangażowany w procesy sądowe w ciągu ostatnich trzech lat, co uniemożliwiało każdej ze stron dalsze działania z Fear Factory, dopóki te nie zostaną rozwiązane. We wrześniu Cizares ujawnił, że wszystkie procesy wygrał.

   

  Spis kawałków:
  01. "Recode"
  02. "Disruptor"
  03. "Aggression Continuum"
  04. "Purity"
  05. "Fuel Injected Suicide Machine"
  06. "Collapse"
  07. "Manufactured Hope"
  08. "Cognitive Dissonance"
  09. "Monolith"
  10. "End Of Line"

  www.facebook.com/fearfactory
  fearfactory.com

  added by: Olo
  source: Mystic Productions

  Fear FactoryNuclear BlastDino CazaresBurton C. Bell


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.