news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Avulsed (sp) mają nowego pałkera

  2020-03-21

  Weterani death metalu z Hiszpani - Avulsed ogłosili zmianę na stanowisku bębniarza:

  "Nasz pech do perkusistów trwa i 15 miesięcy po zatrudnieniu Rafael Aritmendi ogłosił on, że ze względu na swoje studia opuszcza zespół i wraca do Bukaresztu, nie mogąc pogodzić nauki z obowiązkami w zespole. Był to dla nas kompletnie niespodziewany news, ale przyjęliśmy go ze zrozumieniem i życzymy Rafaelowi wszystkiego najlepszego w jego życiowych planach.

  Nie tracąc ani chwili skontaktowaliśmy się z naszą pierwotną opcją: Jorge Uterą, pałkerem Holycide, gdzie udziela się także nasz frontman - Dave Rotten. Jorge miał okazję zagrać już z nami dwa koncerty w grudniu, gdy zastępował Rafaela i udowodnił, że jest nie tylko znakomitym partnerem z wysokimi umiejętnościami technicznymi, ale także doskonałą osobą, które, dzięki 6-letniej znajomości, będzie w stanie szybko i bezproblemowo w stanie zintegrować się z zespołem."

  Z nowym bębniarzem zespół nie tylko ćwiczy repertuar koncertowy, ale także pisze  nowe kawałki, które planują nagrać pod koniec 2020 lub na początku 2021 roku.

   

  www.facebook.com/pages/Avulsed-Official/103974539679454
  avulsed.bandcamp.com/
  www.avulsed.com/

  added by: Olo
  source: Xtreem Music PR

  AvulsedHolycideXtreem MusicRafael AritmendiJorge Utrera


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.