news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Death-doomowy Draghkar (us) podpisuje z Horror Pain Gore Death Productions

  2019-02-20

  Horror Pain Gore Death Productions donosi o podpisaniu papierów ze stacjonującymi w Los Angeles wielbicielami death/doomowych antyków - Draghkar. 22 marca ukazać się ma na CD i cyfrowo kompilacyjny album zespołu zatytułowany "Eternal Abyss" - znajdą się na nim zebrane wszystkie dotychczasowe materiały zespołu plus pięć bonusowych kawałków koncertowych.

  Kawałka "Wings Over Malkier" możecie posłuchać poniżej:


  "Eternal Abyss" to ponad 52 minuty death/doom metalowego szaleństwa. Płyta dostanie nową okładkę, nowe logo zespołu i dodatkowy dwustronny insert na kartonie o wymiarach 8" x 10" zawierający teksty, oryginalną okładkę, podziękowania itd. Rzecz dla fanów Abhorrence, Autopsy, Convulse, Demigod, Disma, Funebrarum, Incantation, Mortuary Drape, Rippikoulu czy też Tomb Mold.

  Spis utworów na "Eternal Abyss":
  1. Wings Over Malkier
  2. Cowering In The Town Of Blinded Eyes
  3. World Unraveled
  4. Stealing The Keys To Nothingness
  5. Traversing The Abyss
  6. Swallowed By The Dark
  7. Eternal Disintegration (Of The Body And Of The Mind)
  8. Fading Into Emptiness
  9. Traversing The Abyss (live)
  10. Swallowed By The Dark (live)
  11. Cowering In The Town Of Blinded Eyes (live)
  12. Eternal Disintegration (Of The Body And Of The Mind) (live)
  13. Fading Into Emptiness (live)

  demo "World Unraveled" (utwory 1-3)
  "Stealing The Keys To Nothingness" (utwór z 7" splitu z Desekryptor)
  Ep "The Endless Howling Abyss" (utwory 5-8)

   

  draghkar.bandcamp.com
  www.facebook.com/DraghkarBand

  www.horrorpaingoredeath.com
  hpgd.bandcamp.com
  www.facebook.com/horrorpaingoredeath
  open.spotify.com/user/horrorpaingoredeath
  twitter.com/hpgd666
  www.youtube.com/user/horrorpaingoredeath/videos

  added by: Olo
  source: Clawhammer PR

  DraghkarHorror Pain Gore Death Productions


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.