news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Denial (mex) - kompilacja utworów z 7" epek i in. w połowie lutego

  2018-01-21

  Meksykańska Chaos Records zapowiedziała na 16 lutego wydanie kompilacyjnego CD ich rodzimej, death metalowej rewelacji ostatnich lat - Denial.  Wydawnictwo ma nosić tytuł "Obsequies Of The Immemorial" i znajdą się na nim utwory z 7" epek "Immense Carnage Vortex" i "11°22​.​4’N 142°35​.​5’E", plus utwór z kompilacji "Vestibule of Hell" wydanej przez Wolfsbane Record, plus jeden niepublikowany do tej pory utwór, plus cover Cenotaph, plus dwa kawałki koncertowe (w sumie ponad 46 min.):

  1. Remains
  2. Dormant Of The Abyss
  3. Darkened Wrath
  4. The Involution Of Kingly Spirits
  5. The Elder Race (Dream Death Cover)
  6. Deprecatio De Profundis Tenebrae
  7. At The Graves Of The Immemorial
  8. Tenebrous Apparitions (Cenotaph Cover)
  9. The Involution Of Kingly Spirits (Live)
  10.The Pestilent Pits Of Disgrace (Live)

  Preordery "Obsequies Of The Immemorial" w sklepie Chaos Records.

  Za okładkę odpowiada Misanthropic Art.


  www.facebook.com/Darkened.Denial/
  denialmx.bandcamp.com
  www.facebook.com/chaosrecords
  chaos-records.bandcamp.com
  www.chaos-records.com

  added by: Olo
  source: fb.com/chaosrecords

  DenialChaos RecordsBlood Harvest


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.