news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Ævangelist (usa) - nowy album w całości do odsłuchu

  2015-10-02

  9 października w Europie i 23 października w Stanach swoją premierę na CD i w wersji cyfrowej dzięki 20 Buck Spin będzie miał nowy album amerykańskiego duetu Ævangelist zatytułowany "Enthrall to the Void of Bliss". Wytwórnia udostępniła właśnie cały alum do odsłuchu:

  Jak czytamy w notce prasowej: "Główni członkowie zespołu to Matron Thorn i Ascaris, którzy razem pogrywali lub aktualnie wciąz grają w takich kapelach jak Bethlehem, Venowl, Velnias, Benighted In Sodom, Andacht, Blight, Chaos Moon i wielu innych. Na czwartym pełnoczasowym albumie nagranym pod szyldem Ævangelist eksplorują nowe wymiary mrocznych, smolistych głębin. Trwające prawie godzinę, zniewalające, nowe muzyczne ścieżki do otchłani, death metalowej zaciekłości, przesiąknięte przedziwnymi dźwiękami stworzonymi z użyciem nieokreślonego/nietypowego instrumentarium." Zainteresowani powinni być zwłaszcza wielbiciele Deathspell Omega, Ulcerate, Portal, a także rzeczy pokroju Enbilulugugal, Striborg czy Leviathan.

  Wersja winylowa my być dostępna w grudniu.

  10 czerwca Ævangelist zagrają na inauguracyjnym California Deathfest w Oakland obok m.in. Autopsy, Impaled, Dead Infection, Disma, Ghoul, Morbosidad. W lutym zagrają także w stolicy Islandii na Oration MMXVI razem z Abominor, Malthusian, Mortuus Umbra, Misþyrming, Rebirth Of Nefast, Sinmara, Slidhr, Svartidauði oraz Wormlust. Więcej dat koncertowych zostanie ogłoszone wkrótce.


  www.facebook.com/aevangelist.official
  www.newobliviongospelmusic.com
  www.youtube.com/user/StabatMaterHecate
  www.20buckspin.com
  www.facebook.com/20buckspin
  www.twitter.com/20buckspinlabel

  added by: Olo
  source: Earsplit PR

  ÆvangelistAEvangelist20 Buck Spin


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.