news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Nick Holmes na wokalu w Bloodbath, nowa płyta 17 listopada

  2014-09-25
  Kilka dni temu Szwedzi z Bloodbath ogłosili oficjalnie, że posadę wokalisty w ich szeregach objął nie kto inny, a sam Nick Holmes - znany oczywiście z Paradise Lost.

  Zespół, w którego składzie udzielają się także muzycy Katatonia - Jonas Renkse i Anders Nyström oraz Martin Axenrot z Opeth, powraca już z nowym albumem, który nosi tytuł "Grand Morbid Funeral" i na którym gościnnie udzielili się także Chris Reifert i Eric Cutler z Autopsy. Nagrania miały miejsce w Ghost Ward Studios oraz w the City Of Glass Studios, a miksy robił David Castillo.

  Album ukazuje się 17 listopada nakładem Peaceville i znamy już spis utworów:

  01. Let The Stillborn Come To Me
  02. Total Death Exhumed
  03. Anne
  04. Church Of Vastitas
  05. Famine Of God`s Word
  06. Mental Abortion
  07. Beyond Cremation
  08. His Infernal Necropsy
  09. Unite In Pain
  10. My Torturer
  11. Grand Morbid Funeral

  Utworu "Unite In Pain" można posłuchać tutaj: soundcloud.com/peaceville/bloodbath-unite-in-pain-from-bloodbath-grand-morbid-funeral/s-NcU88  www.facebook.com/bloodbathband
  www.bloodbath.biz

  www.facebook.com/PeacevilleRecords
  www.peaceville.comadded by: Olo
  source: fb.com/bloodbathband

  Nick HolmesBloodbathPeaceville Records


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.