Otwieracz fajny, taki dynamiczny, coś jak Midnight w tym swojej sile. Drugi i trzeci kawałek jakby oderwany od pierwszego. Dalej straciłem zainteresowanie.ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑27-05-2025, 22:18
Upadek. Fakt, mialem z nimi kontakt ostatnio dawno temu, pewnie na wysokości "Soul Destroyers", ale pamiętałem to jako szybko do przodu i z duchem Venom przenikającym na wskroś. To co słyszę ma jakieś żulerskie wokale i melodyjki godne szwedzkiego power metalu. Nie nie nie.
Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17818
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12559
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Zatrzymałeś się krok przed przepaścią bo właśnie następny jest nieznośnie melodyjnyAscetic pisze: ↑27-05-2025, 22:54Otwieracz fajny, taki dynamiczny, coś jak Midnight w tym swojej sile. Drugi i trzeci kawałek jakby oderwany od pierwszego. Dalej straciłem zainteresowanie.ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑27-05-2025, 22:18
Upadek. Fakt, mialem z nimi kontakt ostatnio dawno temu, pewnie na wysokości "Soul Destroyers", ale pamiętałem to jako szybko do przodu i z duchem Venom przenikającym na wskroś. To co słyszę ma jakieś żulerskie wokale i melodyjki godne szwedzkiego power metalu. Nie nie nie.
Find your flow
- masterful
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1684
- Rejestracja: 07-11-2001, 13:48
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
W oczekiwaniu na nowego "pełniaka", stary pełniak
-
backslifer
- w mackach Zła
- Posty: 799
- Rejestracja: 08-10-2018, 15:08
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17818
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Zamienione zdanie z młodzieżą o wczorajszej polecajce. Pogawędka była pomiędzy Black Mirror a Black Mirror o niejednorodności sceny grunge, choć wiadomka, że akurat Buzz z ekipą, to i post-sabatthowe klimaty, jak i protosludgowe też. Coś jak początki Soundgarden. A samo "Houdini" to perełka lat 90'. Młoda zajarana, podobuje się, a mnie podobuje się, że płomień płonąć będzie dalej. Burn.

Ho-ho. Jaki to był banger.
Jebaniutki dalej targa i ciary wywołuje w tym swoim doom-owańsku.
Później coś z YT od -Boiler Room-. Dzisiaj mój sąsiad wystąpił w gustownym szyrcie od nich. Technoniarz z niego jak się okazuje. A nie potrafiłem typa zlokalizować, co zacz on. Dziary, szmaty, wszystko wskazywało, że coś spoza Sanah i Korteza słucha na tych swoich Bose;ach. Teraz już wiem.



Ho-ho. Jaki to był banger.
Jebaniutki dalej targa i ciary wywołuje w tym swoim doom-owańsku.
Później coś z YT od -Boiler Room-. Dzisiaj mój sąsiad wystąpił w gustownym szyrcie od nich. Technoniarz z niego jak się okazuje. A nie potrafiłem typa zlokalizować, co zacz on. Dziary, szmaty, wszystko wskazywało, że coś spoza Sanah i Korteza słucha na tych swoich Bose;ach. Teraz już wiem.


lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
- wonsz
- zahartowany metalizator
- Posty: 3807
- Rejestracja: 18-02-2018, 14:59
- nagrobek
- zahartowany metalizator
- Posty: 4328
- Rejestracja: 15-10-2014, 11:08
-
fugazi
- w mackach Zła
- Posty: 848
- Rejestracja: 17-02-2018, 23:11
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12559
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
-
piotraz
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2596
- Rejestracja: 01-04-2011, 11:14
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Age of apocalypse!!!
- wonsz
- zahartowany metalizator
- Posty: 3807
- Rejestracja: 18-02-2018, 14:59
-
fugazi
- w mackach Zła
- Posty: 848
- Rejestracja: 17-02-2018, 23:11
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Masa dobroci


- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12559
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12559
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Jak cos to wciaz czekam bo jestem ciekawyBloodcult pisze: ↑26-05-2025, 22:34
To pytanie bo nie wiesz czy o co chodzi? Ktos wydawal, ktos zawsze wydaje. Powiedzmy ze Metal Mind, nie chce mi sie sprawdzac. Czy masz jakies powazne powody by wierzyc, ze nie bylo to robione tak jak opisali - korespondencyjnie z czytelnikami? Czy jest tam jakas podejrzana nadprezentacja plyt wydanych przez Metal Mind? Czy po prostu uznales, ze skoro Metal Hammera wydal ktos, to ten ktos tym manipulowal? Konkrety, konkrety!
A teraz - Temple of Evil, Cypr:
Find your flow
- masterful
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1684
- Rejestracja: 07-11-2001, 13:48
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Prognoza pogody na lato.


- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
- Maro
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1070
- Rejestracja: 30-05-2013, 20:16
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12559
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Moje spostrzezenie nt greckiej sceny jest teraz takie, ze jak jest 5 muzykow, to razem utworza 25 zespolow we wszystkich mozliwych kombinacjach.
Find your flow
-
piotraz
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2596
- Rejestracja: 01-04-2011, 11:14












