Obserwacje z natury

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16687
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Obserwacje z natury

16-08-2024, 21:24

Obrazek

Obrazek
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16687
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Obserwacje z natury

16-08-2024, 21:26

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16687
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Obserwacje z natury

16-08-2024, 21:27

Może nie do końca związane z tematem, ale w sumie co mi tam… kilka zdjęć z rowerowych eojazy
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 4325
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Obserwacje z natury

16-08-2024, 21:56

dwie pierwsze bdb!
mocny2_3
zahartowany metalizator
Posty: 3758
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Obserwacje z natury

17-08-2024, 08:33



moje klimaty, coś pięknego
Awatar użytkownika
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2592
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Obserwacje z natury

18-08-2024, 22:29

Obrazek
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17808
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Obserwacje z natury

30-08-2024, 12:02

https://next.gazeta.pl/next/7,172392,31 ... =BoxOpImg1

Jak ktoś uzna, że jednak polityka, to usunąć albo przesunąć.




Co do artykułu. Dla fotografów przyrody mekka. Dla kochanych to miejsce, tych znajomych dalszych i bliższych w tamtym miejscu, też. Jeżeli sygnaliści nie robią burzy w szklance wody, jeżeli do tego dojdzie co w tym artykule, to miejsce, które ma w sobie tyle uroku, z którym wiążą się moje niezapomniane chwile, zostanie zdegradowane. Ranking przewin może iść według różnych kryteriów. Dla mnie akurat ta sprawa będzie mieć wymiar, pewnie ponad miarę, ale.
Ostatnio zmieniony 30-08-2024, 12:41 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
lys på slutten av lys

dra til helvete
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11987
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Obserwacje z natury

30-08-2024, 12:36

Nasum pisze:
16-08-2024, 21:26
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Chyba znam to miejsce z tymi starymi samochodami. Ruda Śląska, koło rzeki?
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2228
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: Obserwacje z natury

30-08-2024, 12:59

vicotnick pisze:
18-08-2024, 22:29
Obrazek
Cudo. Przepiękne zwierzęta.
KVLT lizania CZASZKI
mocny2_3
zahartowany metalizator
Posty: 3758
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Obserwacje z natury

03-09-2024, 18:33

Moja obserwacja jest taka - JESIEŃ na dobre zniknęła i nie jest już oddzielną, unikalną porą roku.Jesieni już nie ma
Awatar użytkownika
Believer
weteran forumowych bitew
Posty: 1526
Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
Lokalizacja: cipsko twojego starego

Re: Obserwacje z natury

03-09-2024, 20:45

mocny2_3 pisze:
03-09-2024, 18:33
Moja obserwacja jest taka - JESIEŃ na dobre zniknęła i nie jest już oddzielną, unikalną porą roku.Jesieni już nie ma
za miesiąc będzie
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12538
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Obserwacje z natury

03-09-2024, 21:04

Będzie zimą :D
Find your flow
Awatar użytkownika
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2592
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Obserwacje z natury

15-09-2024, 23:18

Obrazek
mocny2_3
zahartowany metalizator
Posty: 3758
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Obserwacje z natury

11-10-2024, 20:00

Obrazek

Lasy państwowe postanowiły zabrać kosze z lasów i postawić takie tablice.To w sumie do onkologii sie nadaje
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12538
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Obserwacje z natury

11-10-2024, 20:29

Jabłoń pod naszym blokiem zakwitła drugi raz w tym roku.
Raczej już nie miało jej co zapylać, więc jabłek w styczniu nie będzie, ale to jednak ciekawe.
Find your flow
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18001
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Obserwacje z natury

11-10-2024, 20:34

mocny2_3 pisze:
03-09-2024, 18:33
Moja obserwacja jest taka - JESIEŃ na dobre zniknęła i nie jest już oddzielną, unikalną porą roku.Jesieni już nie ma
chyba w lesie dawno nie byłeś :D
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17808
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Obserwacje z natury

05-02-2025, 16:16

Takie częściowo zrealizowane założenie, bo marzenie, to może jednak nie. Zając polarny.


Moje takie z oddali, na pełnej finlandzkiej nocy. Dosłownie sprzed kilku dni>

Obrazek

Takie ujęcie mi się marzy. Jak to z internetu. W złotej, na pełnym.
Obrazek
Może kolejnym razem. Najprawdopodobniej kolejna okazja nadarzy się we wrześniiu.
lys på slutten av lys

dra til helvete
Awatar użytkownika
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2592
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Obserwacje z natury

08-02-2025, 13:42

Historia podwodna

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17808
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Obserwacje z natury

08-02-2025, 14:04

Norwegia miłością mą, ale ... góra Saana mnie zassała. Od powrotu kleję, kminię, jak wytrzymać do marca do kolejnego wyjazdu. Jak zrobić, żeby wcześniej wyczyścić sobie baniak. W ramach stresu popowrotowego, foty z "obserwacji z natury". Takie prosto spod niej. Fińskie reńki to piękne, dostojne zwierzęta. Przyjazne, szorstko-miękkie. Mają coś takiego w sobie co mają koty.

Młodzieńczość.
Obrazek


Obrazek


Rozczulająca starość.
Obrazek
W zestawieniu jak stado go traktowało, podwójnie.
lys på slutten av lys

dra til helvete
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12538
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Obserwacje z natury

08-02-2025, 14:54

vicotnick pisze:
08-02-2025, 13:42
Historia podwodna

Obrazek

Obrazek
Gdzie byłeś? Snorkelowałem w Omanie (krótko, bo nie mogłem ogarnąć tego snorkla i nałykałem się wody), ale i tak to było niesamowite. Podpłynęło do mnie kilkanaście takich żółwi na rafie, jeden na wyciągnięcie dłoni, no nawet go posmyrałem. Ale najbardziej i tak się cieszę że zobaczyłem murenę jak sobie chilluje z tą swoją głupią miną i otwartą paszczą.
Find your flow
ODPOWIEDZ