Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeństwa

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1964
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

24-06-2011, 21:42

Odblokuj albo jedz kupę tak jak ja. Gdyby temat działał dalej głos byłby na Celtic Frost.
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Awatar użytkownika
koreaniec
w mackach Zła
Posty: 889
Rejestracja: 24-10-2009, 21:06

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

24-06-2011, 22:47

jesz kupe? w sensie, zjadasz kupska?

mój glos na kup... keltik krost
Lefthandpathyoga
HAL_9000
zaczyna szaleć
Posty: 252
Rejestracja: 27-05-2011, 20:02

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

24-06-2011, 23:09

Przeca wiadomo, że Canada rulez, kanadyjka tyż..., a Szwajcaria? Co to kurwa jest Szwajcaria? Pincet lat stabilnego rozwoju i co? Zegar z kukułką :D
A propis, kim dzon ill, co z moim ramem?
Sarenka na mrozie nie może

Czeka na ciepły oddech

Leśniczy ją głaszcze po udzie

Niech się naje do syta
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1964
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

24-06-2011, 23:11

koreaniec pisze:jesz kupe? w sensie, zjadasz kupska?
Coś w tym złego lub dziwnego?
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Awatar użytkownika
koreaniec
w mackach Zła
Posty: 889
Rejestracja: 24-10-2009, 21:06

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

25-06-2011, 01:31

tera to Kim Dzon Ill a jak chcesz ramu to "Dawidzie", ja ci kurwa dam sanki

headcrab nie bądź taki GG ;)
Lefthandpathyoga
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4515
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

28-09-2011, 12:09

rzygobeton
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4515
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

28-09-2011, 12:13

kaka szklana
Awatar użytkownika
twoje_stare_klotzky
świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 16-10-2011, 16:10

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

20-10-2011, 12:47

hcpig pisze:1. Dlaczego Drone już nie mówi do trotzkiego profesorze tylko per trotzky?
Ten fakt również mnie zastanawia, stąd postanowiłem dołączyć do tego forum by nieść wieść, że Trocki i Drone to najwspanialsi użydkownicy słowa.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4515
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

20-10-2011, 12:50

Proponowalbym Ci zmienic login...
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

20-10-2011, 13:10

o fak, a ja przez moment myślałem, że rozmawiam z Trocakiem, a tu jakiś Wolfkhan...
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

20-10-2011, 19:18

celofan
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

21-10-2011, 14:03

wnioskuje aby założyć oddzielny temat tylko dla Trockiego i Drona w którym mogliby się do woli sprzeczać, byłby to jedyny temat do którego mają dostęp, myślę ,ze byłby to Ciekawy eksperyment.
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

21-10-2011, 14:12

co kurwa
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

21-10-2011, 14:13

cicho kurwa
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1964
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

21-10-2011, 14:25

nie rzucać kurwami kurwa
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Twoja stara i inne ścierwa czyli masterwentyl bezpieczeń

21-10-2011, 14:29

Kurwa Siwy! ale mam traume na chacie!
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

21-10-2011, 14:33

SiiD vs. długopisyyyyy

0:0
Coś tam było! Człowiek!
ODPOWIEDZ