zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
-
empir
- zahartowany metalizator
- Posty: 5999
- Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
- Lokalizacja: silesia
25-06-2026, 18:22
Soundterror pisze: ↑25-06-2026, 11:39
ostatnio jak sepultura grała w 1996 to tam było bez supportu, tak mi się coś przypomina.
I bardzo dobrze. To był jeden z tych naj koncertów. Raczej nikt kto się bawił pod sceną nie miał sił na więcej.
Wojna pisze: ↑25-06-2026, 14:04
byłem w Zabrzu na Sepultura , Paradose Lost to dopiero była rozpirducha jak nie przyjechali bo zostali gdzieś na granicy i wszystkie szyby poszły się jebać w hali . Kurwa gonitwy gdzieś po torach z milicją . Ja pierdole to były jednak pojebane czasy .
Milicji nie widziałem bo się raczej bali wyjść. Ale rozpierdol na mieście i w tramwajach był nieziemski. Szkoda tych co dostali wpierdol, często to byli przypadkowi przechodnie.
Soundterror pisze: ↑25-06-2026, 14:12
od połowy lat 90 zaczęło się w sumie normować jeśli idzie o burdy. Pamiętam, że jak byłem na VADER. CHRIST AGONY, LAKE OF TEARS i inni w Sosnowcu na True Belief Festival (20-10-1995), to był jedyny raz jak widziałem gonitwy i bijatyki metali ze skinami.
Jakoś tak. Na true belief skinów nie widziałem. Chyba w dobrym momencie udało nam się dotrzeć do DorJana.
-
Soundterror
- postuje jak opętany!
- Posty: 620
- Rejestracja: 29-06-2021, 15:15
25-06-2026, 21:41
Soundterror pisze: ↑25-06-2026, 14:12
od połowy lat 90 zaczęło się w sumie normować jeśli idzie o burdy. Pamiętam, że jak byłem na VADER. CHRIST AGONY, LAKE OF TEARS i inni w Sosnowcu na True Belief Festival (20-10-1995), to był jedyny raz jak widziałem gonitwy i bijatyki metali ze skinami.
Jakoś tak. Na true belief skinów nie widziałem. Chyba w dobrym momencie udało nam się dotrzeć do DorJana.
[/quote]
Oni nie stali pod halą, tylko po drugiej stronie ulicy na przystanku i tam, z tego co ktoś na miejscu opowiadał, gonili się po osiedlu. I pamiętam sytuację, że kogoś lekko potrąciło auto, koleś się zatrzymał przestraszony, a potrącony wstał i chciał go uderzyć czy jakoś tak

-
Busol
- rozkręca się
- Posty: 81
- Rejestracja: 05-05-2011, 23:01
25-06-2026, 23:29
Nasum pisze: ↑25-06-2026, 14:39
Hellrocker pisze: ↑25-06-2026, 14:36
Soundterror pisze: ↑25-06-2026, 11:39
ostatnio jak sepultura grała w 1996 to tam było bez supportu, tak mi się coś przypomina.
Dog Family (tak to sie chyba zwalo) supportowalo Sepe.
Kapela która miała wtedy grać nazywała się jeszcze inaczej - tak czy siusiak, nie zagrali, tamtego wieczoru ( 07.12.1996 ) zagrała tylko Sepultura.
na trasie był wtedy z nimi Floodgate, kapela Kyle Thomasa z Exhorder, ale w PL nie zostali zapowiedziani, myślałem że zagrają, ale jednak nie, nie było żadnego supportu i od razu wyszła Sepultura
-
Busol
- rozkręca się
- Posty: 81
- Rejestracja: 05-05-2011, 23:01
25-06-2026, 23:36
empir pisze: ↑25-06-2026, 18:22
Soundterror pisze: ↑25-06-2026, 11:39
ostatnio jak sepultura grała w 1996 to tam było bez supportu, tak mi się coś przypomina.
I bardzo dobrze. To był jeden z tych naj koncertów. Raczej nikt kto się bawił pod sceną nie miał sił na więcej.
Wojna pisze: ↑25-06-2026, 14:04
byłem w Zabrzu na Sepultura , Paradose Lost to dopiero była rozpirducha jak nie przyjechali bo zostali gdzieś na granicy i wszystkie szyby poszły się jebać w hali . Kurwa gonitwy gdzieś po torach z milicją . Ja pierdole to były jednak pojebane czasy .
Milicji nie widziałem bo się raczej bali wyjść. Ale rozpierdol na mieście i w tramwajach był nieziemski. Szkoda tych co dostali wpierdol, często to byli przypadkowi przechodnie.
Soundterror pisze: ↑25-06-2026, 14:12
od połowy lat 90 zaczęło się w sumie normować jeśli idzie o burdy. Pamiętam, że jak byłem na VADER. CHRIST AGONY, LAKE OF TEARS i inni w Sosnowcu na True Belief Festival (20-10-1995), to był jedyny raz jak widziałem gonitwy i bijatyki metali ze skinami.
Jakoś tak. Na true belief skinów nie widziałem. Chyba w dobrym momencie udało nam się dotrzeć do DorJana.
no przecież wybiegli z pałami z hali jak sie drzwi otworzyły i był klincz, z tyłu ludzie napierali bo myśleli, że skoro drzwi się otworzyły to zaczęli wpuszczać a z przodu napierdalanie pałami jak popadło
-
Najprzewielebniejszy
- zahartowany metalizator
- Posty: 4516
- Rejestracja: 31-12-2001, 18:22
26-06-2026, 06:10
I z boków tez szli.
Ja ratowalem sie uciekając przez ogrodzenie z tylu stojąc przodem do hali. Takie z drutem. Za ogrodzeniem byl teren jakiegoś zakładu. Trochę drzewek pomiedzy ktorymi spoerdalalismy palom.