Queensrÿche + Night Demon 25.02.25 Wawa, Palladium

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 13151
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Queensrÿche + Night Demon 25.02.25 Wawa, Palladium

10-07-2024, 12:00Queensrÿche, legenda heavy i progressive metalu wystąpi w Polsce 25.02.2025! Kultowa formacja 2 lata temu wydała album "Digital Noise Alliance", który jest kwintesencją ich brzmienia. Podczas "THE ORIGINS TOUR EU/UK 2025" jako gość specjalny będzie im towarzyszyć zespół Night Demon. Zapiszcie tę datę w kalendarzu i widzimy się w warszawskim Palladium pod sceną!
Queensrÿche po raz pierwszy pojawili się na scenie muzycznej w 1982 roku. Zespół bardzo szybko zdobył uznanie fanów heavy, power i progresywnego metalu, co przełożyło się na wyprzedane koncerty na całym świecie. Wydając takie albumy jak "The Warning", "Rage For Order" czy "Operation: Mindcrime" udowadniali swoją światową dominację jako jeden z najbardziej szanowanych i kreatywnych zespołów lat 80-tych. Kolejną dekadę otworzyli wielkim sukcesem albumu "Empire". -Posypały się nominacje do Grammy czy nagroda MTV "viewers choice" za hit "Silent Lucidity", który zajmował pierwsze miejsce na listach przebojów. W kolejnych latach artyści ze statusem zespołu legendy wydawali kolejne krążki, sprzedając ponad 20 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ostatni z nich, szesnasty w karierze ukazał się w 2022 roku. "Digital Noise Alliance" to kwintesencja Queensrÿche. W każdym utworze znajdziecie bujające melodię, pełną ognia pasję i inteligencję, która jest znakiem rozpoznawczym zespołu od samego początku działalności.
"Dla mnie, muzycznie i tekstowo, Queensrÿche zawsze reprezentowało coś intelektualnego. W czasach, gdy zespoły pisały o sex, drugs, and rock n roll, piosenki Queensrÿche były o polityce, religii i niesprawiedliwości społecznej. Te tematy są teraz bardziej aktualne niż kiedykolwiek. Dziś nadal stąpamy po cienkiej linii między niemówieniem ludziom co mają myśleć, a zachęcaniem do po prostu myślenia" - mówi Todd, wokalista zespołu.
Jako support wystąpi zespół Night Demon, który od ponad dekady dumnie dzierży sztandar tradycyjnego, heavy metalowego brzmienia. Artyści w 2023 roku wydali album "Outsider", który jak sami podkreślają, jest ich najbardziej ambitnym i dopracowanym dziełem dotychczas. Zapowiada się niesamowity wieczór w Palladium!
THE ORIGINS TOUR EU/UK 2025
QUEENSRŸCHE
Support: Night Demon
📅25.02.2025
📍Warszawa, Palladium
🎟BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 12.07.2024 o godzinie 11:00.
https://bit.ly/QUEENSRYCHE_WWA
🎫Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster
⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica
📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/
🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.
➡ QUEENSRŸCHE (USA / Century Media) - heavy, progressive, power metal
🌐 https://www.facebook.com/QueensrycheOfficial
🌐https://www.instagram.com/queensrycheofficial/
🔊"Silent Lucidity"
🔊 "Behind The Walls"
🔊 "Tormentum"
➡ Night Demon (USA / Century Media) - heavy metal
🌐https://www.facebook.com/nightdemonband
🌐https://www.instagram.com/nightdemonmetal/
🔊"Outsider"
🔊"The Wrath"
🔊"Welcome To The Night"
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
ozzy
postuje jak opętany!
Posty: 583
Rejestracja: 16-02-2008, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Queensrÿche + Night Demon 25.02.25 Wawa, Palladium

10-07-2024, 12:39

Night Demon niedługo mi z lodówki wyskoczy, nie wiem który to będzie mój koncert... pewnie z szósty :P
Queensyrche natomiast kapitalnie, w zeszłym roku Tate'a widziałem w repertuarze ze starych płyt, teraz ładnie będzie można to skonfrontować ;)
SODOM i chuj
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 13151
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Queensrÿche + Night Demon 25.02.25 Wawa, Palladium

10-07-2024, 13:11

Tate też ma być jakos na jesieni chyba, nie pamietam czy zakładałem temat ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ