WOLVENNEST / E-L-R / SUMA - 2-3.11.2023, Wrocław, Kraków

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9692
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

WOLVENNEST / E-L-R / SUMA - 2-3.11.2023, Wrocław, Kraków

25-07-2023, 19:18

Obrazek

Soulstone Gathering, Doomstar Bookings and Van Records & Prophecy Records present:

WOLVENNEST (Belgia) – eksperymentalny, psychodeliczny black metal:

Każdy koncert Wolvennest na żywo stanowi transcendentne doświadczenie zarówno dla publiczności, jak i członków zespołu. Zespół zdobywał swoją rzeszę fanów, tworząc potężne, psychodeliczne albumy i solidne występy na żywo. Ich czwarty album pełnowymiarowy, „The Dark Path to the Light”, nie stanowi wyjątku i prezentuje zespół dryfujący między różnymi wszechświatami, gdzie okultystyczny rock, doom i black metal splatają się w zapomnienie pod wpływem psychodelicznych i ambientowych manifestacji.

Mimo że kolektyw już występował na mitycznych festiwalach (Desertfest, Roadburn, Hellfest) i w najbardziej okultystycznych miejscach (House of the Holy, Chaos Descend, Ascension), ich apetyt na psychodeliczne występy jest większy niż kiedykolwiek. Sześciu muzyków z niecierpliwością oczekuje swoich kolejnych doświadczeń z nowym albumem, pełnym dziwnych syntezatorów, hipnotyzujących gitar i silnych emocji wywołanych głosem Shazzuli.

Na swoim czwartym albumie pełnowymiarowym, Wolvennest proponuje mroczną podróż w poszukiwaniu równowagi w chaosie, znajdując miejsce między światłem a ciemnością. „The Dark Path to the Light” tańczy z zapomnieniem i oferuje melancholijną i szczerą wizję umierającego świata. Kolektyw zawsze zapraszał oddane dusze do towarzyszenia im w muzycznej podróży, i tym razem nie jest inaczej.


https://www.facebook.com/wolvennestband
https://www.instagram.com/wlvnnst/

E-L-R (Szwajcaria) – doom/post metal/doomgaze:

Ich styl, nazwany „doomgaze”, opiera się na ogólnie spowolnionym, błądzącym, epickim brzmieniu doom metalu, ale wprowadza także inne elementy, takie jak minimalistyczne, powtarzające się frazy, przypominające szamańskie rytuały. E-L-R cieszy się doskonałą reputacją jako zespół koncertowy, który wzbogaca swoją muzykę o doświadczenie przypominające trans.

“Chcemy, aby słuchacz zagłębił się w naszą sferę i stał się oczarowany, aby poczuć naszą energię – nie powinni się obawiać zamknięcia oczu.

Podczas premiery swojego debiutanckiego albumu „Mænad” w 2019 roku mieli bardzo intensywny czas koncertowania i od tamtej pory nieustannie trafiali na wielkie publiczności (jako zespół supportowy Amenra w trakcie trasy po Europie), grali na dużych festiwalach (Prophecy Fest, Up In Smoke) oraz supportowali wiele zespołów (Wolvennest, Hangman’s Chair, Morne, Dark Buddha Rising, itp.). Doświadczenia zdobyte w trasie ukształtowały ich jako pewnych siebie i doświadczonych muzyków.

Pasują do siebie nie tylko muzycznie: „Mamy te same wizje i mamy niewiarygodnie silne więzi między sobą.”

Wprowadzony w 2020 roku przymusowy przestój był dla nich błogosławieństwem, w końcu mogli odetchnąć, skupić się na świeżych pomysłach. Nowy album powstał po miesiącach wspólnego pisania w izolacji i czerpaniu z doświadczeń minionego roku, w którym poznali nowych ludzi i odkrywali nowe miejsca. Ich brzmienie rozwinęło się i stało się cięższe i mroczniejsze. Drugi album E-L-R, „Vexier”, otworzył nowy rozdział dla zespołu.


https://www.facebook.com/elrhaze
https://www.instagram.com/elr_band/

SUMA (Szwecja) – stoner/doom metal:

Pochodząca z Malmö w Szwecji i założona w 2001 roku, SUMA rozprzestrzenia plagę swojej dźwiękowej wagi, przesiąkniętego hałaśliwym, halucynogennym doom metalem na świat przez ostatnie 22 lata. Przez ten czas przyciągnęli tłumy za pomocą miażdżących występów na żywo.

https://sumanoise.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/sumanoise
https://www.instagram.com/sumacbandofficial/

Ceny wejściówek:
Early bird – 79 zł
Regular sale – 99 zł
W dniu koncertu – 120 zł

02.03.2023 Wrocław, Łącznik
03.03.2023 Kraków, Zaścianek
Bardzo solidny skład.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4048
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: WOLVENNEST / E-L-R / SUMA - 2-3.11.2023, Wrocław, Kraków

25-07-2023, 20:34

To dla porządku i żeby nie tworzyć dodatkowego tematu: SUMA zagra dodatkowo dwa samodzielne koncerty, najwyraźniej nie uczestniczą w ostatnich koncertach trasy z Wolvennest. Na supporcie polski Mag.

4.11 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 69/89/100 zł

5.11 - Gdańsk, "Wydział Remontowy"
Bilety: 69/89/100 zł
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
RippingHeadache
weteran forumowych bitew
Posty: 1149
Rejestracja: 30-12-2011, 16:30

Re: WOLVENNEST / E-L-R / SUMA - 2-3.11.2023, Wrocław, Kraków

25-07-2023, 22:15

Lukass pisze:
25-07-2023, 20:34
To dla porządku i żeby nie tworzyć dodatkowego tematu: SUMA zagra dodatkowo dwa samodzielne koncerty, najwyraźniej nie uczestniczą w ostatnich koncertach trasy z Wolvennest. Na supporcie polski Mag.

4.11 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 69/89/100 zł

5.11 - Gdańsk, "Wydział Remontowy"
Bilety: 69/89/100 zł
Wolvennest wycenione na 10 zeta, a w dniu koncertu na 0, hehe. ;)
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4048
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: WOLVENNEST / E-L-R / SUMA - 2-3.11.2023, Wrocław, Kraków

25-07-2023, 22:34

RippingHeadache pisze:
25-07-2023, 22:15
Wolvennest wycenione na 10 zeta, a w dniu koncertu na 0, hehe. ;)
Jak już to wkleiłem, to miałem podobne przemyślenia. Ale z drugiej strony, klub trzeba otworzyć, pracownikom zapłacić, być może na tym poziomie nędzna dola kapel jest bez znaczenia? Tak czy siusiak, SUMĘ chętnie z Magiem zobaczę. Szkoda, że bez Wolvennest, ale trudno. Na południe dla nich nie pojadę.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
RippingHeadache
weteran forumowych bitew
Posty: 1149
Rejestracja: 30-12-2011, 16:30

Re: WOLVENNEST / E-L-R / SUMA - 2-3.11.2023, Wrocław, Kraków

25-07-2023, 22:59

Lukass pisze:
25-07-2023, 22:34
RippingHeadache pisze:
25-07-2023, 22:15
Wolvennest wycenione na 10 zeta, a w dniu koncertu na 0, hehe. ;)
Jak już to wkleiłem, to miałem podobne przemyślenia. Ale z drugiej strony, klub trzeba otworzyć, pracownikom zapłacić, być może na tym poziomie nędzna dola kapel jest bez znaczenia? Tak czy siusiak, SUMĘ chętnie z Magiem zobaczę. Szkoda, że bez Wolvennest, ale trudno. Na południe dla nich nie pojadę.
Ja trochę żartowałem... a trochę nie. ;) Bo ostatecznie wychodzi jednak z tego taki plaskacz dla publiki z 3M. Oczywiście kumam, że są koszty do opłacenia, ale też WR finansowo to zupełnie inna liga niż Ucho czy Drizzly Grizzly.
Na szczęście Wolvennest już widziałem i z czystym sumieniem polecam, bo na żywo to jest miazga.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9692
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: WOLVENNEST / E-L-R / SUMA - 2-3.11.2023, Wrocław, Kraków

26-07-2023, 01:17

To na dokładkę do tej rozkminy dorzucę, że w Krakowie Soulstone Gathering jest znany z szarżowania z cenami. Trochę ciekawych rzeczy dzięki nim obejrzałem, ale i kilka razy zrezygnowałem, bo pomyślałem sobie "no kurwa, ale nie tyle za taki zespół..."

Obrazek

Tutaj kupiłem early bird, więc jak za darmo :wink:
Guilty of being right
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3115
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: WOLVENNEST / E-L-R / SUMA - 2-3.11.2023, Wrocław, Kraków

20-09-2023, 07:41

No i Suma odwołała koncerty.
ImP
postuje jak opętany!
Posty: 662
Rejestracja: 01-10-2011, 22:22

Re: WOLVENNEST / E-L-R / SUMA - 2-3.11.2023, Wrocław, Kraków

03-10-2023, 18:03

Ale w Krakowie za nich zagra MAG, więc bdb.
ODPOWIEDZ