Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HIRAX

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Maria Konopnicka

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

10-03-2011, 22:50

Block69 pisze:Najbliżej Mega (z buta ok. 5min.), w miare niedrogo i przyzwoicie - Hotel Załęże

http://rezerwacja.hotele.pl/wyniki/lang ... d/0/hk/13/
dzięki

wczoraj zobaczyłem w najnowszym TERAZ ROCK reklamę koncerty DEATH ANGEL w Progresji ... 2 kwietnia. W dwóch miejscach na raz chyba nie grają.... wiecie coś o tym? Będą z Sodom w Katowicach?
Karkasonne

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

11-03-2011, 12:42

Będą, muszą być, wierzę temu co mam napisane na bilecie.
piona
rozkręca się
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-2010, 23:47

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

11-03-2011, 21:25

nadworny patolog pisze:
MinT pisze: a szkopów widziałem na Brutalu.
i chuj kurwa mać z tego!!! łał! widział na brutalu 3lata temu! brawo! tez ich TAM widzialem i jakos nie kozacze a Slayera to nigdy nie widziałes?!?!?! haha

a jesli chodzi o sam koncert Sodom w mega to:
1. z tymi biletami co to sie wyprawia tuj jakies kpiny, co tydzien inna cena a tych tanszych i tak nie szło łatwo dostac, wszytko zrobione tak aby zarobic jak najwiecej, juz ja tam wiem
2. po kiego grzyba ZNOWU tyle tych zajebanych marnych kapel PRZED?! zawsze muszą wjebać tone słabych zespołow jak juz przyjedzie jakas lepsza kapela! to juz standard. wkurza mnie to cholernie bo tylko wydłuzaja gig (nie wspomne juz o obsuwie powstałej poprzez problemy z zainstalowaniem gratow) a ostatnie kapele sa juz najebane co odbija sie na muzie (przykladow bez liku) albo nie maja juz czasu zeby zagrac do konca (sodom 2006) albo koncert konczy sie o połnocy i ludziska nie maja transportu lub spierdalają wczesniej nie widzac reszty. tak było na impaled nazarene (na support wystarczył azarath i witchmaster) - ten sam organizator, tak samo było na exhumerze - ten sam organizator i tak samo bedzie i teraz i na kolejnej edycji. juz sie przyzwyczailem do wyczekiwania czy wchodzenia na sam koniec (czesto juz niezle napsztykany co owocuje potem zanikiem pamieci) ale dzieki wjebaniu tylu kapel mozna przeciez bez skrupułów wykuwric z ceną <100zł... takze i tym razem ponownie zagraja takie rozGWIAZDY jak "najlepsi thashowcy" horrorscope czy inny bełt zamiast zostawic death angel i hirax na support i dziekuje
jestes w stanie mi to powiedzieć w twarz człowieku?\
bo wielu ludzi pisze to po forach a mało mówi prosto w twarz
na impaled nazarene obsuwa była bardzo krótka (15 minut zasadniczo + 15 minut opóznił sam impaled nazarene)
wiec o co ci chodzi człowieku
jak ci sie nie podoba to że gra tamta czy owamta kapela to idz na piwo lub przyjdz pozniej
pomyśl gdzie te młode kapele mają grać po garażach?
majster kat czy suicidal angels to nie jest fala polskiego thrashu tylko zespoły już w światku uznane
sam Death Angel kosztuje 55 zeta w przedsprzedaży we wrocławiu i w krakowie a tu jest obecnie tylko dwa razy więcej a masz jeszcze Sodom i Hirax.
I jak myślisz że ja to robię wyłącznie dla kasy to już twoja sprawa... ci co wiedza to wiedza
tyle ode mnie

pozdrawiam
piona

P.S. pomyłka była mailu bilety.smf@gmail.com
Awatar użytkownika
nadworny patolog
rozkręca się
Posty: 39
Rejestracja: 09-03-2011, 22:40

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

12-03-2011, 01:29

sie tak piona nie spinaj bo "Rock in Rio" nie organizujesz ;) a widze ze zalozyles konto tylko po to zeby sie tu specjalnie wybronic :))) takze widać, że ladnie tropisz po necie zeby szczapić czy przypadkiem ktos nie pokreci noskiem na organizejszyn, LECZ UWAŻAJ bo robisz cos dla kultowcow ktorzy cenią sobie prawdziwosc a nie punkową rozpierduchę. to że uda ci sie sciagnac kapele na ktore wiadomo ze ludzie pojda to jedno a wciskac tam swoje promowane kapele to drugie, nieprawdaż?
a tak poza tym to post nie mial na celu wjazdu na twa szanowną dupę wiec nie sap.
Karkasonne

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

12-03-2011, 12:20

nadworny patolog pisze:sie tak piona nie spinaj bo "Rock in Rio" nie organizujesz ;) a widze ze zalozyles konto tylko po to zeby sie tu specjalnie wybronic :))) takze widać, że ladnie tropisz po necie zeby szczapić czy przypadkiem ktos nie pokreci noskiem na organizejszyn, LECZ UWAŻAJ bo robisz cos dla kultowcow ktorzy cenią sobie prawdziwosc a nie punkową rozpierduchę. to że uda ci sie sciagnac kapele na ktore wiadomo ze ludzie pojda to jedno a wciskac tam swoje promowane kapele to drugie, nieprawdaż?
a tak poza tym to post nie mial na celu wjazdu na twa szanowną dupę wiec nie sap.
Myślę, że będzie dla wszystkich lepiej, jak nie będziesz chodził na koncerty i się o nich nie wypowiadał. Wszyscy będziemy zdrowsi.
Awatar użytkownika
nadworny patolog
rozkręca się
Posty: 39
Rejestracja: 09-03-2011, 22:40

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

12-03-2011, 14:47

kurcze, kiedyś byly lepsze czasy, scigało sie pozerow, szykanowało sie kazdego kto tylko zasmierdział a teraz?...
Karkasonne chyba nie pamieta tamtych czasow ale trudno
P.S. dziuba chuj!
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

12-03-2011, 14:53

A teraz większosc osób zmądrzała i nie uskutecznia patentów charakterystycznych dla nastolatków albo ludzi którzy nie maja co robić z wolnym czasem.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
nadworny patolog
rozkręca się
Posty: 39
Rejestracja: 09-03-2011, 22:40

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

12-03-2011, 15:36

ech.. wtedy to było dobre bo pozwalało na selekcję: prawdziwych maniaków gatunku i na pozerów / cwaniaczkow uwazajacych sie za niewiadomo-kogo, ktorzy tak naprawde gowno wiedzieli i jedyne co mogli zrobic to fałszywą opinie o metalowcach, takich ludzi nie potrzebujemy!! lepiej 100 konkretnych ludzi niz 500 frajerow? czy moze znowu sie nie zgodzisz?! no ale czego moglem sie spodziewac po kims z sosnowca..
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

12-03-2011, 16:30

nadworny patolog pisze:ech.. wtedy to było dobre bo pozwalało na selekcję: prawdziwych maniaków gatunku i na pozerów / cwaniaczkow uwazajacych sie za niewiadomo-kogo, ktorzy tak naprawde gowno wiedzieli i jedyne co mogli zrobic to fałszywą opinie o metalowcach, takich ludzi nie potrzebujemy!! lepiej 100 konkretnych ludzi niz 500 frajerow? czy moze znowu sie nie zgodzisz?! no ale czego moglem sie spodziewac po kims z sosnowca..
A ty co, partię jakąś zakładasz że "potrzebujemy"?Konkretnych ludzi? selekcja?Co to za brednie w ogóle. No ale czego mogłem się spodziewac po kimś kto w 21 postach nie zawarł ani grama merytorycznej i sensownej wypowiedzi.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
haath
zaczyna szaleć
Posty: 281
Rejestracja: 15-04-2006, 17:05
Lokalizacja: Auschwitz block 2

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

12-03-2011, 20:52

Znaczy co ..."patologu" że Piona ma jebnąć organizacją koncertów bo ty tak chcesz? ...że "promuje swoje kapele" i jest ich za dużo i w ogóle jest za drogo i chuj wie co jeszcze.....kurwa ogarnij się człowieku,a tak a pro po "starych czasów" byłeś na pierwszej edycji "Metalmanii"?
Karkasonne

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

14-03-2011, 14:48

nadworny patolog pisze:kurcze, kiedyś byly lepsze czasy, scigało sie pozerow, szykanowało sie kazdego kto tylko zasmierdział a teraz?...
Karkasonne chyba nie pamieta tamtych czasow ale trudno
P.S. dziuba chuj!
Ścigaj sobie pozerów jak nimi są, ale koleś który robi koncert Sodom raczej się do nich nie zalicza. Co do reszty - przecież zaśmierdziałeś i deko Cię ścigamy (słabo, bo nie bardzo nam się chce marnować czas na pierdoły, ale jednak :).
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4461
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

14-03-2011, 15:00

się dziewczynki widzę spięły...
zaraz padnie złote pytanie - a ile lat słuchasz metalu? a ile ty masz lat? buhehehehehehe

na początek polecam wypowiedzieć w tym temacie:
http://masterful-magazine.com/forum/vie ... 39#p243739
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Maria Konopnicka

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

16-03-2011, 15:23

Block69 pisze:Najbliżej Mega (z buta ok. 5min.), w miare niedrogo i przyzwoicie - Hotel Załęże

http://rezerwacja.hotele.pl/wyniki/lang ... d/0/hk/13/
Coś się linki nie otwiera.
To jest to: http://www.zaleze.katowice.pl/ ?
Ritual
zaczyna szaleć
Posty: 274
Rejestracja: 17-08-2010, 00:13

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

16-03-2011, 15:27

martyrdoom pisze:
Ritual pisze:Gdyby tak jeszcze Desaster dodać... :roll:
O, tu właśnie padła najlepsza propozycja. No nic, trzeba będzie jakoś przeczekać potężne występy potężnej fali polskiego thrash metalu i pilnować, by się nie upierdolić za bardzo przed powiedzmy Hirax, tak, aby na Sodom być już w pełni sprawnym.
No właśnie, Desaster grał kiedykolwiek u nas?
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4732
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

16-03-2011, 15:42

IRONMIL pisze:
Block69 pisze:Najbliżej Mega (z buta ok. 5min.), w miare niedrogo i przyzwoicie - Hotel Załęże

http://rezerwacja.hotele.pl/wyniki/lang ... d/0/hk/13/
Coś się linki nie otwiera.
To jest to: http://www.zaleze.katowice.pl/ ?
Sądząc po nazwie i lokalizacji to tak
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10228
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

16-03-2011, 21:09

Cholera zobaczyłem nowe posty w temacie, sprawdziłem, bo liczyłem na siakieś nowe info, a tu taki flejmik. Co do Patologa, to zgadzam się z szanownymi kolegami, chłopak stara się być bardziej podziemny, niż hajer na przodku. Chciałem natomiast zwrócić uwagę na co innego:
piona pisze:jestes w stanie mi to powiedzieć w twarz człowieku?\
bo wielu ludzi pisze to po forach a mało mówi prosto w twarz
na impaled nazarene obsuwa była bardzo krótka (15 minut zasadniczo + 15 minut opóznił sam impaled nazarene)
wiec o co ci chodzi człowieku
jak ci sie nie podoba to że gra tamta czy owamta kapela to idz na piwo lub przyjdz pozniej
pomyśl gdzie te młode kapele mają grać po garażach?
majster kat czy suicidal angels to nie jest fala polskiego thrashu tylko zespoły już w światku uznane
sam Death Angel kosztuje 55 zeta w przedsprzedaży we wrocławiu i w krakowie a tu jest obecnie tylko dwa razy więcej a masz jeszcze Sodom i Hirax.
I jak myślisz że ja to robię wyłącznie dla kasy to już twoja sprawa... ci co wiedza to wiedza
Pomijając, fakt, że organizator tego spędu niepotrzebnie wdaje się takie dyskusje. To po raz kolejny na necie stykam się z zarzutem, że organizator chce zarobić. To jakaś kpina, ciekawe jak Patolog wyobraża sobie życie koncertowe, jeśli do każdego organizator musiałby dopłacać. Normalne organizator ma zarobek, ja mam radochę z koncertu i wszyscy zadowoleni. Co za kraj co za ludzie.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

16-03-2011, 21:50

Bo masz robić jeden koncert, a potem bankrutować, albo - w najgorszym wypadku - długo wracać do względnej równowagi finansowej. Oto podejście w pełni prawdziwe!
Only SŁUCHANIE płyt is real!
piona
rozkręca się
Posty: 64
Rejestracja: 21-12-2010, 23:47

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

16-03-2011, 23:09

Hatefire pisze:Cholera zobaczyłem nowe posty w temacie, sprawdziłem, bo liczyłem na siakieś nowe info, a tu taki flejmik. Co do Patologa, to zgadzam się z szanownymi kolegami, chłopak stara się być bardziej podziemny, niż hajer na przodku. Chciałem natomiast zwrócić uwagę na co innego:
piona pisze:jestes w stanie mi to powiedzieć w twarz człowieku?\
bo wielu ludzi pisze to po forach a mało mówi prosto w twarz
na impaled nazarene obsuwa była bardzo krótka (15 minut zasadniczo + 15 minut opóznił sam impaled nazarene)
wiec o co ci chodzi człowieku
jak ci sie nie podoba to że gra tamta czy owamta kapela to idz na piwo lub przyjdz pozniej
pomyśl gdzie te młode kapele mają grać po garażach?
majster kat czy suicidal angels to nie jest fala polskiego thrashu tylko zespoły już w światku uznane
sam Death Angel kosztuje 55 zeta w przedsprzedaży we wrocławiu i w krakowie a tu jest obecnie tylko dwa razy więcej a masz jeszcze Sodom i Hirax.
I jak myślisz że ja to robię wyłącznie dla kasy to już twoja sprawa... ci co wiedza to wiedza
Pomijając, fakt, że organizator tego spędu niepotrzebnie wdaje się takie dyskusje. To po raz kolejny na necie stykam się z zarzutem, że organizator chce zarobić. To jakaś kpina, ciekawe jak Patolog wyobraża sobie życie koncertowe, jeśli do każdego organizator musiałby dopłacać. Normalne organizator ma zarobek, ja mam radochę z koncertu i wszyscy zadowoleni. Co za kraj co za ludzie.
Ok masz rację ze nie potrzebnie sie wdałem w taka dyskusję.
Rzadko sie denerwuje a kolesiowi udało sie to.
Maria Konopnicka

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

17-03-2011, 01:31

Hatefire pisze: Pomijając, fakt, że organizator tego spędu niepotrzebnie wdaje się takie dyskusje.
Dobrze, że się wdaje w dyskusje bo ma 100 proc. racji. Co to za narzekanie - jak coś się nie spodoba to będzie czas, żeby pogadać czy napić się piwa. A Suicidal Angels chętnie zobaczę, bo choć nagrywają płyty na 2-3 przesłuchania to na żywo zdecydowanie mogą się sprawdzić. Hirax to dla mnie kapela kultowa i nawet jakby sami grali to pewnie bym się te ponad 300 km przejechał, żeby ich zobaczyć. Death Angel to ekstraklasa, a Sodom to bogowie! Cholera! Dla mnie to zdecydowanie jeden z najbardziej emocjonujących składów tego roku. Jestem wdzięczny, że ktoś taki koncert u nas w kraju zorganizował i jeśli to możliwe to niech gość zarobi jak najwięcej, żeby miał satysfakcję i w przyszłości organizował kolejne koncerty!
Gore_Obsessed pisze:Bo masz robić jeden koncert, a potem bankrutować, albo - w najgorszym wypadku - długo wracać do względnej równowagi finansowej. Oto podejście w pełni prawdziwe!
Kupuj bilet! Dziś już zaklepałem nocleg w Katowicach - jakieś 600 metrów od klubu, co oznacza, że nawet na czworaka uda nam się z tego koncertu trafić z powrotem :)) Jeszcze mi siniaki nie zeszły po Overkill, a już nie mogę się tego Sodom doczekać. Po drodze jeszcze Madball i do obejrzenia dwie części "Lords Of Depravity" w ramach rozgrzewki. Będzie się działo w tym 2011 roku :)
Awatar użytkownika
kocurejro
postuje jak opętany!
Posty: 381
Rejestracja: 29-01-2006, 21:43
Lokalizacja: Sto(L)ica/Progresja

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

18-03-2011, 09:35

IRONMIL pisze:
Block69 pisze:Najbliżej Mega (z buta ok. 5min.), w miare niedrogo i przyzwoicie - Hotel Załęże

http://rezerwacja.hotele.pl/wyniki/lang ... d/0/hk/13/
dzięki

wczoraj zobaczyłem w najnowszym TERAZ ROCK reklamę koncerty DEATH ANGEL w Progresji ... 2 kwietnia. W dwóch miejscach na raz chyba nie grają.... wiecie coś o tym? Będą z Sodom w Katowicach?
W Progresji DA jest 1 kwietnia
Obrazek
ODPOWIEDZ