Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HIRAX

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
SadoGoat666
zaczyna szaleć
Posty: 295
Rejestracja: 01-09-2007, 15:57
Lokalizacja: Katowice

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

30-01-2011, 17:28

Alsvartr pisze:A po co? Bilet to bilet, wchodzisz na koncert, potem wyrzucasz :)
Niektórzy, jak ja, zbierają bilety z gigów na których byli, a te drukowane są chujowe.
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

01-02-2011, 18:02

Kurwa, pewnie modni traszeszy z obowiązkowym zestawem kapel na katanie/twardym dysku będą w niebo wzięci ale ja to bym te wszystkie badziewia grające bezpośrednio przed Sodom wypierdolił i zastąpił albo jedną konkretną kapelą, albo zwyczajnie wydłużeniem setu SODOM choćby o pierdolone pięć minut.
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3126
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

02-02-2011, 08:40

No Death Angel jest badziewny w chuj, nie idź bo to wstyd taka kapelę oglądać.
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

02-02-2011, 14:45

Za Czesława odpowiadac nie moge, ale ja np. to tam ide praktycznie tylko na Sodom. Reszty albo nie znam, albo nie słucham. I tez byłbym kontent gdyby zamiast tych 10 kapel były góra 4.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Husar
weteran forumowych bitew
Posty: 1585
Rejestracja: 29-01-2007, 03:04

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

02-02-2011, 15:00

tak samo ja. Jak cztery to sodom, destruction, kreator i assassin. byloby spoko
Live is Thrash! Thrash of the Dead!
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3126
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

02-02-2011, 15:05

A ja zajebiscie lubię DA, na żywo niszczą. Mnie interesują oni i Sodom reszta też nie.
Awatar użytkownika
SadoGoat666
zaczyna szaleć
Posty: 295
Rejestracja: 01-09-2007, 15:57
Lokalizacja: Katowice

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

02-02-2011, 17:15

gelO pisze:A ja zajebiscie lubię DA, na żywo niszczą. Mnie interesują oni i Sodom reszta też nie.
Zgadzam się w 100%. Idę tylko na Sodom i Death Angel. Jak dla mnie resztę mogliby spokojnie sobie odpuścić. A Death Angel lubię i na żywo wypadają naprawdę nieźle.
Awatar użytkownika
MinT
weteran forumowych bitew
Posty: 1180
Rejestracja: 07-12-2004, 10:55
Lokalizacja: P-N
Kontakt:

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

06-02-2011, 22:02

Jak dla mnie TYLKO Sodom z tego zestawu.
Dla Czesława '+1'.

Nie pojadę, bo jednak Slayer ważniejszy, a szkopów widziałem na Brutalu. Zniszczyli.
*poznański Goldman Sachsman metalu*
LEFT HAND SOUNDS - http://facebook.com/lefthandsoundsorg
Awatar użytkownika
Góral
w mackach Zła
Posty: 957
Rejestracja: 10-08-2009, 19:25

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

07-02-2011, 15:03

MinT pisze:szkopów widziałem na Brutalu. Zniszczyli.
Delikatnie napisane, jak dopierdolili Blasphemer to nie było co zbierać. Obok Mayhem, Carcass, General Surgery i The Berzerker to był najlepszy występ na całym feście.

Ja ostatecznie zrezygnowałem z Katowickiego gigu, interesują mnie tylko Angelripper i spółka, cena i miejscówka tylko dodatkowo zniechęcają. Jeszcze będzie pewnie wiele okazji zobaczyć szwabów na scenie, w przypadku SLAYER nie jest to takie pewne więc nie ma się co zastanawiać, tylko pojawić się w Łodzi.
Trust no one is the absolute Law.

P.J.E.C.

Don't call me your brother
Cause I ain't your fuckin' brother
We fell from different cunts
And your skins an ugly color
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15308
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

07-02-2011, 17:44

Po dłuższym zastanowieniu zakupiłem bilet na koncert Slayera, mimo iż do Katowic mam rzut beretem. Wolę jednak zobaczyć dwie zajebiste kapele niż czekać kilka godzin aż wyjdzie gwiazda wieczoru. Gdyby koncert ograniczyć do trzech, góra czterech kapel, to pewnie bym się pojawił.
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

07-02-2011, 18:42

Hehe, im więcej ludzi pójdzie na Slayer to będzie mniejszy ścisk w Mega ;) To mi sie podoba :)
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Maria Konopnicka

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

08-02-2011, 18:54

Sobota - Sodom = będę na 99,99 proc. HIRAX też chętnie zobaczę, DEATH ANGEL widziałem już dwa razy i byłem zachwycony, SUICIDAL ANGELS z płyt trochę mnie nuży, ale na koncercie może być ciekawie. A, że jest więcej kapel i niektórych nie znam.... cóż - same plusy, albo poznam coś nowego, fajnego, albo będę miał czas by pogadać ze znajomymi i napić się piwa. Fajny weekend się szykuje :))
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3126
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

09-02-2011, 08:10

No na piwo będzie duuuuuuuuużo czasu, chociaż wolałbym troszkę mniej niż na Napalm;-)
Maria Konopnicka

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

16-02-2011, 18:59

Gdzie najlepiej przenocować w Katowicach - tak żeby nie wydać za nockę więcej niż za bilet, a z drugiej strony, żeby w nocy szczury mnie nie zjadły :) Może ktoś polecić jakiś przyzwoity hotelik?
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

17-02-2011, 09:55

Najbliżej Mega (z buta ok. 5min.), w miare niedrogo i przyzwoicie - Hotel Załęże

http://rezerwacja.hotele.pl/wyniki/lang ... d/0/hk/13/
PENIS METAL
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3126
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

08-03-2011, 10:34

Chciałem wysłać tego maila odnośnie wymiany biletu na kolekcjonerski, ale pojawia się komunikat, że adres nie istnieje. Ktoś jeszcze próbował?
Awatar użytkownika
nadworny patolog
rozkręca się
Posty: 39
Rejestracja: 09-03-2011, 22:40

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

10-03-2011, 03:57

MinT pisze: a szkopów widziałem na Brutalu.
i chuj kurwa mać z tego!!! łał! widział na brutalu 3lata temu! brawo! tez ich TAM widzialem i jakos nie kozacze a Slayera to nigdy nie widziałes?!?!?! haha

a jesli chodzi o sam koncert Sodom w mega to:
1. z tymi biletami co to sie wyprawia tuj jakies kpiny, co tydzien inna cena a tych tanszych i tak nie szło łatwo dostac, wszytko zrobione tak aby zarobic jak najwiecej, juz ja tam wiem
2. po kiego grzyba ZNOWU tyle tych zajebanych marnych kapel PRZED?! zawsze muszą wjebać tone słabych zespołow jak juz przyjedzie jakas lepsza kapela! to juz standard. wkurza mnie to cholernie bo tylko wydłuzaja gig (nie wspomne juz o obsuwie powstałej poprzez problemy z zainstalowaniem gratow) a ostatnie kapele sa juz najebane co odbija sie na muzie (przykladow bez liku) albo nie maja juz czasu zeby zagrac do konca (sodom 2006) albo koncert konczy sie o połnocy i ludziska nie maja transportu lub spierdalają wczesniej nie widzac reszty. tak było na impaled nazarene (na support wystarczył azarath i witchmaster) - ten sam organizator, tak samo było na exhumerze - ten sam organizator i tak samo bedzie i teraz i na kolejnej edycji. juz sie przyzwyczailem do wyczekiwania czy wchodzenia na sam koniec (czesto juz niezle napsztykany co owocuje potem zanikiem pamieci) ale dzieki wjebaniu tylu kapel mozna przeciez bez skrupułów wykuwric z ceną <100zł... takze i tym razem ponownie zagraja takie rozGWIAZDY jak "najlepsi thashowcy" horrorscope czy inny bełt zamiast zostawic death angel i hirax na support i dziekuje
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

10-03-2011, 08:22

Ale Ty jesteś zgorzkniały. Zaruchaj.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
martyrdoom
postuje jak opętany!
Posty: 468
Rejestracja: 18-09-2010, 22:36
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

10-03-2011, 08:36

Ritual pisze:Gdyby tak jeszcze Desaster dodać... :roll:
O, tu właśnie padła najlepsza propozycja. No nic, trzeba będzie jakoś przeczekać potężne występy potężnej fali polskiego thrash metalu i pilnować, by się nie upierdolić za bardzo przed powiedzmy Hirax, tak, aby na Sodom być już w pełni sprawnym.
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

10-03-2011, 19:10

nadworny patolog pisze:a jesli chodzi o sam koncert Sodom w mega to:
1. z tymi biletami co to sie wyprawia tuj jakies kpiny, co tydzien inna cena a tych tanszych i tak nie szło łatwo dostac, wszytko zrobione tak aby zarobic jak najwiecej, juz ja tam wiem
Ja bilet za 89 zł kupiłem pod koniec stycznia więc nie wydaje mi się żeby były jakieś problemy z dostępnością. Empik is your friend.

Co do reszty to się zgadzam, kapel zdecydowanie za dużo. Niby można przyjechać później, tylko potem z dojazdem powrotnym jest niemały kłopot.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
ODPOWIEDZ